Přejít na obsah

Steinhart Apollon


Doporučené příspěvky

Tak jsem si udělal radost hodinkama značky, které jsem netušil, že si kdy koupím. Jedná se o značku Steinhart..... vždycky jsem ji bral jako takovou, která není pořádně schopná vlastních nápadů a většinu desigenů přebírá od jiných... Pak jsem narazil na nabídku prodeje Apollonů a přiznám se, že mě dostaly.

 

Mají perfektní zpracování, vše sedí. Sendwichový číselník, silné, modré lumi. Safírové konvexní sklo s vnitřním antireflexem.  Masivní titanové pouzdro, tři lunety na výměnu (ocel, bronz a PVD černěná)... uvnitř ETA 2824-2. Teď jsem je hodil na gumový řemen s překlápěčkou a super. Na řemenu je tolik matroše, že si říkám jestli to nedělají z pneumatik :-)

 

post-20230-0-66519400-1537263488_thumb.jpgpost-20230-0-64900900-1537263492_thumb.jpgpost-20230-0-68554100-1537263496_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsou asi jedny z nejhezcich hodinek, co kdy Steinhart vyrobil.

Take si myslim, pokukoval jsem jeste po Tritonech, ale ty uz jsou moc "humpolacky" pro me. Tohle je jeste unosne. I kdyz je to kus materialu. Libi se mi jak si tam vyhrali s detaily. Navic 3 lunety lehce vymene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...