Přejít na obsah

Recenze vs chlubírna vs ......


Doporučené příspěvky

Už několikrát jsem řešil (a teď aktuálně mi to připomněla Prischerova pěkná recenze na Alpinky), jak moc je zdejší struktura témat roztřištěna, pokud jde o autorské příspěvky o hodinkách (tj vlastní zkušenosti a vlastní fotky autora). Každý, kdo něco podobného sesmolí, stojí před volbou, zda to vrhnout do recenzí, do chlubírny, do fotogalerie, do vlastního egovlákna nebo do příslušné sekce příslušné značky. Výsledkem je, že téma často rychle zapadne... a to je podle mne škoda. V chlubírně je řada příspěvků, kvalitativně splňujících kritéria parádní recenze, atd atd. Osobně si myslím, že tenhle typ autorských příspěvků je to nejzajímavější a nejhodnotnější, co na fóru vůbec je, a je škoda, když jsou rozesety všude možně a rychle se za nimi zavře voda.

 

Možná nějakou chytřejší hlavu než mám já napadne, jak to vymyslet, aby původní hodinkové příspěvky byly snadno dohledatelné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to je pomerne jednoduchy recept ........ pojmenovat spravne vlakno (typem hodinek) a vlakno zalozit v sekci kam patri ........ seiko do seika ........ rolex do rolexu atd ........ to by se to hledalo co ? :)

 

potom by ciste teoreticky mohlo odpadnout to ze nekdo vyrobi debilni fotku na volantu kterou strci do co mate na ruce, jake seiko mate na ruce, kdo cim jezdi a co me nastvalo protoze to fotil v kolone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to je pomerne jednoduchy recept ........ pojmenovat spravne vlakno (typem hodinek) a vlakno zalozit v sekci kam patri ........ seiko do seika ........ rolex do rolexu atd ........ to by se to hledalo co ? :)

 

potom by ciste teoreticky mohlo odpadnout to ze nekdo vyrobi debilni fotku na volantu kterou strci do co mate na ruce, jake seiko mate na ruce, kdo cim jezdi a co me nastvalo protoze to fotil v kolone

 

a když dáš nohu na palubku tak ještě Raw denim a Co nosíte na nohou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně už zdejší sekce téměř ignoruju a do vláken chodím takřka výhradně přes "Zobrazit nové příspěvky"/"Nový obsah". Pokud teda vlákno zakládám, snažím se ho házet do správný sekce. Recenze jsem vždycky pokládal za delší texty s kupou makrofotek. Pokud někdo k novým hodinkám napíše jen pár slov, potom to patří spíš do tý chlubírny.

A když dáváme ty podněty. Myslím, že by bylo na čase založit konečně Christopher Ward sekci. A případně i Britskou celkově (Bremont, Speake-Marin, Graham, Roger Smith, Arnold & Son...).

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...