Přejít na obsah

Sinn U1000


PhoeniX

Doporučené příspěvky

no tak to je totalna hovadina ze bez srobovatlnych tlacidiel chronografu vydrzi 1km pod vodov pretoze v tej hlbke je tlak na 1cm stvorcovy rovnych 100kg to by tie tlacidla boli zmacknute uplne na doraz a pochybujem ze to tesnenie okolo nich by to udrzalo..

 

berem tie sinnky ako reklamny tah, ale pravdupovediac neklesa hodnota znacky vo vasich ociak? u mna si to troch pokadili tymto tu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi to nejak hloubeji studovat, ani nechci rozpoutavat nejake hadky, ale jestli si vzpominam na info, tak jsou hodinky plneny nejakym olejem (silikon?) a tlacitka maji nejake slozite dvojite jisteni. Ja jim to celkem verim. Ale overovat to stejne nehodlam. ;)

(pro anglictinare treba zde U1000)

Upraveno uživatelem Skeleton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi to nejak hloubeji studovat, ani nechci rozpoutavat nejake hadky, ale jestli si vzpominam na info, tak jsou hodinky plneny nejakym olejem (silikon?) a tlacitka maji nejake slozite dvojite jisteni. Ja jim to celkem verim. Ale overovat to stejne nehodlam. ;)

(pro anglictinare treba zde U1000)

Konečně slovo do pranice - fakta a ne dohady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi to nejak hloubeji studovat, ani nechci rozpoutavat nejake hadky, ale jestli si vzpominam na info, tak jsou hodinky plneny nejakym olejem (silikon?) a tlacitka maji nejake slozite dvojite jisteni. Ja jim to celkem verim. Ale overovat to stejne nehodlam. ;)

(pro anglictinare treba zde U1000)

 

Odkaz vychází pravděpodeobně z firemních materiálů - obdobné údaje jsem četl na http://www.chronomaster.co.uk/Sinn%20Current%20Stock.htm, což je autorizovaný britský dealer Sinnu - oba tvrdí, že nejenže v hloubce těsní - ale chronograf se tlačítky dá plně ovládat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som sa toho vobec nebal ... hodinky su plnene argonom maju to na ciferniku aj napisane(neviem ci to ma nieco s vodotesnostou skor by som to typoval na ochranu pred vysychanim oleja a celkovu inertnost prostredia vo vnutri hodiniek) ....

 

Ten 60 minutovy pocitac chronografu by ma tiez neznepokojoval naopak aspon vieme ze minimalne jedno koliesko na tej ETE naozaj SINNovci museli vymenit (takze uz mozu smelo pisat modified by sinn :) )

 

srobovacie tlacitka chronografu mi prijdu ako nezmysel.... naco by bol tomu hustemu potapacovi s hodinkami za 5K USD chronograf ktory by sa pod vodou nedal ovladat.

 

za mna maju poalec hore :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je totalna hovadina ze bez srobovatlnych tlacidiel chronografu vydrzi 1km pod vodov pretoze v tej hlbke je tlak na 1cm stvorcovy rovnych 100kg to by tie tlacidla boli zmacknute uplne na doraz a pochybujem ze to tesnenie okolo nich by to udrzalo..

 

berem tie sinnky ako reklamny tah, ale pravdupovediac neklesa hodnota znacky vo vasich ociak? u mna si to troch pokadili tymto tu :)

 

Back to school, buddy ;)

 

Malá chybička, kterou ti rád prominu, je to, že píšeš o rovných 100 kilogramech. To není zcela přesné. On je totiž rozdíl mezi hustotou mořské a sladké vody. Hustota mořské vody je trošku vyšší.

 

Ale hlavně jde o to, že pokud jsou hodinky plněny olejem, pak je mezi tlakem vnějším (tlak vody) a tlakem vnitřním (olej) rovnováha (vzájemně se vyruší).

Kdyby tomu tak nebylo, byl bys rozdrcen tlakem atmosferickým. To ale nejsi, protože tvé tělo sice nevyplňuje olej, nýbrž vzduch.

 

A jestli jsem to napsal špatně, tak se vrátím do školy já :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Back to school, buddy ;)

 

Malá chybička, kterou ti rád prominu, je to, že píšeš o rovných 100 kilogramech. To není zcela přesné. On je totiž rozdíl mezi hustotou mořské a sladké vody. Hustota mořské vody je trošku vyšší.

 

Ale hlavně jde o to, že pokud jsou hodinky plněny olejem, pak je mezi tlakem vnějším (tlak vody) a tlakem vnitřním (olej) rovnováha (vzájemně se vyruší).

Kdyby tomu tak nebylo, byl bys rozdrcen tlakem atmosferickým. To ale nejsi, protože tvé tělo sice nevyplňuje olej, nýbrž vzduch.

 

A jestli jsem to napsal špatně, tak se vrátím do školy já :D

 

Hodinky vyplnuje argon a ten sa urcite ztlacit da.... neviem aky je vsak v hodinkach tlak. Pocitam ze figel je tu hlavne v konstrukcii tych tlacitok..... viem ze nejake sinny sa olejom plnia ale chronografy myslim nie.

 

a este citat z prispevku z odkazu vyssie:

...Innovations like argon gas filled case, copper sulphate crystals (to dehumidify), and ultra-wide-temperature-range oil are all present and accounted for in the U1000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...