Přejít na obsah

Sinn U1000


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Jedinej problem U1000 je viska hodinek. 18mm, to je az moc!

Mel sem diskuzi s Doktorem Schmidtem pred par mesici o tloustce, daji se lechce udelat o 1,5 mm tenci, a stejne by sli do 1000 metru. Ale on je chtel masivni, kvuli dnesnimu trendu!

Hloubka 1000 metru je limitovana konstrukce tlacitek. Bez tlacitek sou dobri az do 2500 metru, asi tak 500 metru vic nez U2.

Strojek je modifikovan 7750, a je lubrikovanej specielnim olejem.

Hodinky jsou certifikovani Germanische Lloyd, na ty se muzeme spolehnout!

Upraveno uživatelem Janne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník SukHoi
Koukám, že jim ten číselník s ručkama v tom oleji nějak kvete. :( Foto z WUS

za prvý tyhle nejsou U1000 :) a za druhý kvete, máš recht, je to první várka, která se plnila silikonovým olejem - teď už se tam dáva teflon = takže ty hodinky už něco pamatují

 

edit:

 

z TZUK

 

 

UX back from Sinn

 

Postby searat on Fri Jul 03, 2009 12:30 pm

I've been quiet on the forum waiting for my UX to come back from Frankfurt, where it's been on holiday for 10 weeks having fresh oil, new hands and dial, new battery etc. I bought the UX used and reckoned that the lume had gone slightly brown on the hands so sent it to Sinn and they agreed. It's a 2007 model and must have been one of the last with silicon oil, now Sinn use a teflon oil that shouldn't react with the lume. 10 weeks was a long time to wait but nothing (hopefully) to worry about until next battery around 2017.

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Nejsem sice chemik, ale řekl bych, že ani ten teflon tomu číselníku nějak neprospěje. Ale uvidíme. Každopádně tohle Sinn nemá nijak dlouhodobě testováno. Nebo se mýlím ?.

viz můj edit - hele já mám UX od 09/2009 - je to loňský model, takže řekněme necelý rok staré - nic hnědého tam nemám / tahle "závada" (reakce oleje s luminiscencí se projevovala tak do půl roku, co jsem četl ) / = teflon to snad vyřešil

 

 

 

Tady máš důkaz :D

 

NESNÁŠÍM RYBY - MILUJU RYBAŘENÍ :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Back to school, buddy ;)

 

Malá chybička, kterou ti rád prominu, je to, že píšeš o rovných 100 kilogramech. To není zcela přesné. On je totiž rozdíl mezi hustotou mořské a sladké vody. Hustota mořské vody je trošku vyšší.

 

Ale hlavně jde o to, že pokud jsou hodinky plněny olejem, pak je mezi tlakem vnějším (tlak vody) a tlakem vnitřním (olej) rovnováha (vzájemně se vyruší).

Kdyby tomu tak nebylo, byl bys rozdrcen tlakem atmosferickým. To ale nejsi, protože tvé tělo sice nevyplňuje olej, nýbrž vzduch.

 

A jestli jsem to napsal špatně, tak se vrátím do školy já :D

A dokážeš si představit jak tam ta setrvačka svižně běhá v tom oleji, a jak ta zaolejovaná kotva pěkně klouže?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hloubka 1000 metru je limitovana konstrukce tlacitek. Bez tlacitek sou dobri az do 2500 metru, asi tak 500 metru vic nez U2.

Strojek je modifikovan 7750, a je lubrikovanej specielnim olejem.

Hodinky jsou certifikovani Germanische Lloyd, na ty se muzeme spolehnout!

Myslel jsem tyto U1000.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je lubrikovanej - mazanej - speciálním olejem. To neznamená, že strojek plave v oleji jak sardinka

Blekota řekl:

no tak to je totalna hovadina ze bez srobovatlnych tlacidiel chronografu vydrzi 1km pod vodov pretoze v tej hlbke je tlak na 1cm stvorcovy rovnych 100kg to by tie tlacidla boli zmacknute uplne na doraz a pochybujem ze to tesnenie okolo nich by to udrzalo..

NIGHTinGALE oponoval:

Ale hlavně jde o to, že pokud jsou hodinky plněny olejem, pak je mezi tlakem vnějším (tlak vody) a tlakem vnitřním (olej) rovnováha (vzájemně se vyruší).

Kdyby tomu tak nebylo, byl bys rozdrcen tlakem atmosferickým. To ale nejsi, protože tvé tělo sice nevyplňuje olej, nýbrž vzduch.

Já říkám:

Pokud je strojek lubrikovanej čím chce, nemá to vliv na jejich tlaku-odolnost, jelikož je tam dutina, a jen to sklíčko by muselo být tlustší než celý hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je to tak jak pise NIG.

 

Vnejsi tlak pusobi, ale protoze je uvnitr nestlacitelnej (temer) olej nema se sklo kam prohybat. Nemel jsem Sinn ale SDW a tam pri originalni vymene baterky a naplne byla malinka vzduchova bublinka. Hezkej efekt. Neoriginalni plneni v CR bylo bez bublinky:-(

 

Hodinky byli temer drobne (na divery) a lehke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem sice chemik, ale řekl bych, že ani ten teflon tomu číselníku nějak neprospěje. Ale uvidíme. Každopádně tohle Sinn nemá nijak dlouhodobě testováno. Nebo se mýlím ?.

 

Chemii sice dnes nedelam, ale ten teflon bude to prave, pouziva se na ruzny zavity, davkovaci zarizeni. Jde o to ze je hodne odolne vuci vsemoznejm ziravinam, olej mu urcite nic neudela. Obecne me nenapada co bych tam dal jinyho.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...