Přejít na obsah

Potápky a jejich využití


Markynin

Doporučené příspěvky

Už som to tu dával, ale lunetu využívam na nastavenie:

 

> čas, kedy som vyšiel na túru, alebo na čas, kedy sa musím otočiť (bude už tma, či ide posledný spoj domov).

 

> čas, kedy mám brať lieky

 

> čas nejakého stretnutia, aby som na to nezabudol.

 

> využil som ju na nastavenie počtu zastávok v MHD, ak som bol v neznámom prostredí a potreboval som vystúpiť na určitej zastávke. Naklikal som si to poradové číslo, alebo som si klikal, ktorá zastávka v poradí práve prešla. Nie vždy je dobre počuť hlásenia názvov zastávok.

 

> na frajerovanie, robím sa dôležitý, ako tým cvakám :) .

post-6829-0-04283900-1538955935_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za pobavení nad výpočetní technikou u pokru, logaritmické pravítko je skutečně záhadná věc. Já osobně si beru potápky s klasickou lunetou jen bez neoprenu, bazén, šnorchlování, připadám si pak tak nějak Bondovsky. K neoprénu beru potápěcí digitálky. Jinak lunetu klasicky na vaření, machrování v sauně, stopování půlhodinové pauzy na oběd..

 

Hodinky v sauně? Není to nepříjemné? Podle nějakého desatera saunování by měl člověk sundat i prstýnek, natož pak kovové hodinky. Druhá věc je, že jsem teda někde četl, že hodinkám nesvědčí vysoké teploty - jako třeba neomývat horkou vodou atd. Nevím, ale já bych se asi bál vzít mechaniky do místnosti, kde je 90 a víc stupňů :-). Ještě někdo to tak dělá? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky v sauně? Není to nepříjemné? Podle nějakého desatera saunování by měl člověk sundat i prstýnek, natož pak kovové hodinky. Druhá věc je, že jsem teda někde četl, že hodinkám nesvědčí vysoké teploty - jako třeba neomývat horkou vodou atd. Nevím, ale já bych se asi bál vzít mechaniky do místnosti, kde je 90 a víc stupňů :-). Ještě někdo to tak dělá? 

Citizen NY0040-09EE na gumě/natu bez problému, to samý Vostok Amfíbie. Naučil jsem se tahat tyhle hodinky místo G-shocků prakticky všude. Ale máš pravdu, že nejsem uplně saunér profesionál. Níže dávám link na téma, kde se tento nešvar probírá.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/47644-hodinky-a-sauna/?hl=%2Bhodinky+%2Bsauna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...