Přejít na obsah

Fotka

Sinn wall clock

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 YPO

YPO

Závislák

• Member_50
  • 502 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 23.září.2018 - 08:50

pravidelně jednou tejdně objevím nějakou blbost kterou bych nutně potřeboval ....... to zas budu mít tejden v palici  :rolleyes:

https://www.chronosh...lled-wall-clock

• 0

#2 geometr

geometr

• Member_50
  • 3 984 příspěvků(y)
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno 23.září.2018 - 08:54

Tam píšou, že to má průměr přes 322 m, kam bys to dal :-)
  • 0

#3 YPO

YPO

Závislák

• Member_50
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 23.září.2018 - 08:55

ješiš ..... to zas někdo vodsere :D

edit: mně by spíš zajímalo až se třeba budou měnit ty časy co vlastně budou z toho Frankfurtu vysílat a jak si s tím ty hodiny poraděj

Tento příspěvek byl upraven od YPO: 23.září.2018 - 08:57

• 0

#4 geometr

geometr

• Member_50
  • 3 984 příspěvků(y)

Publikováno 23.září.2018 - 09:00

No...
  • 0

#5 YPO

YPO

Závislák

• Member_50
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 23.září.2018 - 09:07

no ...... pak sem tam v tom šopu ještě objevil nový trasery při pátrání po bronzovejch hodinkách ...... ty určitě nepotřebuju, ale jsou taky docela dobrý

a teď si du s vyčerpáním na chvilku lehnout

• 0

#6 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 594 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, automatony J:D a AG.

Publikováno 24.září.2018 - 06:46

Sinny na stěnu pěkný, ale já potřebuju světlý a s elegantnějším designem ---> ale Junghans Max Bill by se mi líbily ---> kurňa, Max Billy jsou fakt i v nástěnný verzi, super! to se mi ten YPO zas prodraží ---> tak nic, designér nástěnný verze to totálně zabil ručkama. Tak jsem ušetřil sedmičku :)
  • 0

#7 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 111 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 24.září.2018 - 15:21

Svojho času som kupoval nástenné jednoručky Meistersinger, nevyzerali najhoršie. Je aj verzia s kovovým rantlom.

Přiložený soubor  41WNxI11SoL.jpg   29,35K   13 Počet stažení

• 0

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#8 El Nano

El Nano

meganezávislák

• Member_50
  • 2 308 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 24.září.2018 - 15:58

Svojho času som kupoval nástenné jednoručky Meistersinger, nevyzerali najhoršie. Je aj verzia s kovovým rantlom.

Jestli koukám dobře, tak na fotce jsou zrovna stolní. Nástěnné ale momentálně nejsou a nevím kdy bude nová verze. 

• 0

Moje fotogalerie a instagramy: El Nanovlákno  Chronoshop_cz

#9 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 111 příspěvků(y)

Publikováno 24.září.2018 - 16:04

Myslím, že sú to voľne pohodené nástenné. Ale keby aj nie, vyzerajú presne rovnako.

• 0

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#10 YPO

YPO

Závislák

• Member_50
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 24.září.2018 - 16:08

Jestli koukám dobře, tak na fotce jsou zrovna stolní. Nástěnné ale momentálně nejsou a nevím kdy bude nová verze. 

zrovna sem to chtěl napsat ..... a člověk by řek, že sou stejně velký co ? :)

• 0

#11 odjinud

odjinud

50cm member...

• Member_50
  • 4 348 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 09:06

Taky pokukuju po nejakych nastennych. Mam tam na zkousku nejaky z IKEA a zkusenost je, ze nastenne hodiny urcite ano. Ale koupit nejake neni jen tak. Chtel jsem neco od Primu, ale zadny se nelibily pritelkyni. U tech Sinnu mi ta cena prijde trosku mimo rozpocet. Asi to skonci u nejakych Seiko, ty maji na nastenne hodiny normalni ceny, skoda jen, ze nejedou treba nastenne suma nebo monstra..
  • 0

odjinud / fromelsewhere

Příspěvky postované po cca 22h mohou být ovlivněny nadměrnou opilostí za což se předem omlouvám. Není mým cílem nikoho urážet.

--------------------------------------

"Rolex hodinky do každé rodinky"

Gunter Steinhart

#12 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 594 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 09:13

Upřimně, nástěnné hodiny s lunetou jsou fakt jen pro zavilý chronomagory nebo někam nad hodinářství, v drtivé většině případů to nevypadá moc esteticky. Rolexy, Sinny... a Suma nebo Monstra by určitě o moc líp nevypadaly.
  • 0

#13 geometr

geometr

• Member_50
  • 3 984 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 09:56

Kdyby byla otočná (funkční), tak v kuchyni při vaření dobrý ne? Pro ty zavilý chronomagory.

• 0

#14 odjinud

odjinud

50cm member...

• Member_50
  • 4 348 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 10:32

Ja mam zkusenosti, ze luneta je pri vareni akorat na to, ze pak vite, ze jste vajicka varili 25 min., coz je sice fajn vedet :-) ale za sebe na toto radsi minutku.

Jinak souhlas, zvetsene naramkove hodinky moc do bytu nepasuji. A rolex se nastenny dela (ne od rolexu), uz jsem na nej koukal.
  • 0

odjinud / fromelsewhere

Příspěvky postované po cca 22h mohou být ovlivněny nadměrnou opilostí za což se předem omlouvám. Není mým cílem nikoho urážet.

Gunter Steinhart

#15 odjinud

odjinud

50cm member...

• Member_50
  • 4 348 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 10:45

Ted koukam, ze Elton zacal delat nastenne hodiny s mimostredkou.

Maji Spartaky
http://www.prim-shop...iny-spartak.htm

a Orliky
http://www.prim-shop...ik-original.htm
  • 0

odjinud / fromelsewhere

Gunter Steinhart

#16 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 594 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 14:53

:D asi tak vteřinu jsem přemýšlel, jak mají tu mimostředku zpřevodovanou z toho quartz pidistrojku ve středu kastle, a pak mi došlo, že je pravděpodobně jen namalovaná...
  • 0

#17 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 594 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 14:58

Kdyby byla otočná (funkční), tak v kuchyni při vaření dobrý ne? Pro ty zavilý chronomagory.

Tak vzhledem k tomu, v jaký výšce obvykle visí (často nade dveřma apod.), bylo by to jen pro zavilý chronomagory nad 190 cm. A manipulace pohodlná asi jako kroutit volantem. Průměrná hospodyňka by na ně nedosáhla určitě :)
  • 0

#18 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 2 513 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 14:59

Nástěnné hodiny inspirované náramkovými hodinkami ORLÍK. Inspiraci původním modelem z 60. let zvýrazňuje funkční mimostředná vteřinovka, charakteristická pro tento legendární model. Také díky tomuto detailu budou nástěnné hodiny Orlík Originál skutečně jedinečným doplňkem interiéru každého fanouška českých primek.

- skleněný číselník
- quartzový systém

- německý strojek

- tichý chod
- baterie 2x1,5V AA (LR6)
  • 0

#19 geometr

geometr

• Member_50
  • 3 984 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 15:26

Tak vzhledem k tomu, v jaký výšce obvykle visí (často nade dveřma apod.), bylo by to jen pro zavilý chronomagory nad 190 cm. A manipulace pohodlná asi jako kroutit volantem. Průměrná hospodyňka by na ně nedosáhla určitě :)

No obzvlášť, když u těch YPOvej v prvním příspěvku je deklarovanej průměr přes 322 m a váhu radši ani nepíšou  :lol2:

• 0

#20 YPO

YPO

Závislák

• Member_50
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25.září.2018 - 15:29

kdybych nebyl ženatej, tak by mi luneta v kuchyni vůbec nevadila (potažmo když to má RC a plynulou vteřinovku) ...... byl problém prosadit i ty jednoručky, ale nakonec dobrý, že prej to je takový netradiční :D

*původně tam visela taková tříručková ikea která nevím proč upadla na zem

• 0