Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Aftermarket tahy

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 thubalek

thubalek

Učedník

• Member_50
  • 117 příspěvků(y)
  • Bydlí:Frenštát pod Radhoštěm

Publikováno 23.září.2018 - 20:37

Zdar, mám otázku: jaké máte zkušenosti s aftermarket kovovými tahy? Jde mi o to kulaté zakončení (jako je na obrázku).

Jak se to měří na konkrétní hodinky? Pasuje to nějak +/- nebo se třeba bere průměr hodinek bez korunky? Musí se to nějak dobrušovat?

Díky za každou konstruktivní zkušenost.27efb4d214c9bf5ad7181925eaba693d.jpg

Odesláno z mého Pixel pomocí Tapatalk
  • 0

#2 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 498 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Seiko, Seiko, Seiko, Omega, Vratislavia, Suunto.

Publikováno 23.září.2018 - 20:49

Zdar, mám otázku: jaké máte zkušenosti s aftermarket kovovými tahy? Jde mi o to kulaté zakončení (jako je na obrázku).

Jak se to měří na konkrétní hodinky? Pasuje to nějak +/- nebo se třeba bere průměr hodinek bez korunky? Musí se to nějak dobrušovat?

Díky za každou konstruktivní zkušenost.

Mam toho dost nakoukáno a par jsem jich i zkoušel, kulatý ale nikdy. Když koncovky tak jedině přesně dělané na dané hodinky. Troufnu si tvrdit, že když koupíš nějaké univerzál tak v 90% nebude sedět a bude to vypadat blbě, takže bude nutná větší nebo menší úprava. Na tahu nejde jen o zakřivení, které muže byt jiné ale také o vzdálenost a  výšku stěžejky od pouzdra. Ve finále může byt zakřivení dobré ale nepůjde tah nasadit. 

A pokud se jedná o aftermarket typu uncleseiko, strapcode které dělají tahy na konkretní hodinky, tak tam nemusíš mít obavu. 

• 0

Seiko divers are like crack. You start out with monster or 007 and next thing you know you are selling your couch on Craigslist so that you can get a taste of a spring drive or marine master 

:whistling:

#3 thubalek

thubalek

Učedník

• Member_50
  • 117 příspěvků(y)
  • Bydlí:Frenštát pod Radhoštěm

Publikováno 23.září.2018 - 21:53

To jsem si myslel, díky za názor...

• 0