Přejít na obsah

Archimede Pilot


Balet

Doporučené příspěvky

Koukám, nikde tady není nic o čtyřech stránkách, věnovaných německým leteckým hodinkám v časopise Hodinky a šperky 2/3 2009 (strana 96). Je tam i něco málo zkušeností s Archimede a i zmínka o chronoforu :-). četl to někdo?

já jsem to četl :) to chronofórum mě dojalo.. že by nechtěli dělat reklamu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Co jste to za lidi? 8 let úspěšně bojuju s tím, že si nekoupím zbytečně nové hodinky a vždycky jsem to nutkání přepral, ale dneska ne :crying_anim02: . Prostě jsem to psychicky nevydržel a po týdnu, co jsem si pročítal forum, jsem do toho šel :suicide_anim: Objednáno :thumbsup_anim: Mám pocit, který jsem měl naposledy někdy v první třídě, když jsem se těšil na Vánoce. Snad to těch pár dní vydržím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jste to za lidi? 8 let úspěšně bojuju s tím, že si nekoupím zbytečně nové hodinky a vždycky jsem to nutkání přepral, ale dneska ne :crying_anim02: . Prostě jsem to psychicky nevydržel a po týdnu, co jsem si pročítal forum, jsem do toho šel :suicide_anim: Objednáno :thumbsup_anim: Mám pocit, který jsem měl naposledy někdy v první třídě, když jsem se těšil na Vánoce. Snad to těch pár dní vydržím.

 

aké presne kupuješ ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jste to za lidi? 8 let úspěšně bojuju s tím, že si nekoupím zbytečně nové hodinky a vždycky jsem to nutkání přepral, ale dneska ne :crying_anim02: . Prostě jsem to psychicky nevydržel a po týdnu, co jsem si pročítal forum, jsem do toho šel :suicide_anim: Objednáno :thumbsup_anim: Mám pocit, který jsem měl naposledy někdy v první třídě, když jsem se těšil na Vánoce. Snad to těch pár dní vydržím.

 

tak to jich ještě pár bude..

Taky jsem chtěl nejdříve jen jedny. Jak jsem rád , že má týden 7 dní, aspo%n se najde důvod... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo z Vás pilotky na něčem jiném, než je černá/hnědá kůže se cvočkama?

 

Určitě si nějaké pilotky koupím, ale uvažuju, zda nejít do trochy excentrizmu....

Viděl jsem i na kovovém tahu, ale mě k pilotkám sedí víc řemen. Fantazii se však meze nekladou. Mám taky Archimede Pilotky - naprostá spokojenost, jen ten originál řemen mi nesedí. Objednal jsem si místo něj Di-Modell Oregon, barvě se blíží té původní hnědé, cvoky chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, super, diky.

 

Asi jsem nenapsal, ze kovovy tah nechci.... spis neco netradicniho z reminku...

 

Ale jsem si na milion procent jistej, ze prvni opravdovy hodinky budou pilotky a pak se uvidi.

Jj napsal, ale asi jsem to přehlídl..sorry..echt letecký řemínek Tornado..Kubson ho má v nabídce a vypadá to supr..foto, jsou to sice Stowy, ale na Archimede to bude vypadat obdobně:

 

post-5298-1252854364.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s trochou opatrnosti to jde temer cimkoliv... ale mas nejaky vazny duvod, proc nechces kupovat vystezejkovavac...? je to s nim fakt nejjednodussi... :)

 

Mno, vážný důvod asi nemám. Spíš jde o to, že doma milion různých nástrojů mám... Asi dvace různých nástrojů k pletacím strojům, pinzety, peány všeho druhu...

 

Ani jsem vystěžejkovač zblízka nikdy neviděl... Jen mi jde o to, abych si nekoupil třeba něco, co už doma stejně mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...