Přejít na obsah

Hulk a tajemné neznámo


JamesLurk

Doporučené příspěvky

Dobrý večer chlapci,

 

chtěl bych poprosit zdejší znalce Rolexu, zda-li by mi pomohli rozluštit situaci ohledně dalších hodinek.

 

Začal jsem pokukoval po Hulkovi, mohl bych ho mít dejme tomu v lednu, což je ale vzhledem k vydání novinek kritický datum. Asi bych nerozchodil, kdyby hned v únoru vyšel stejný model, jen upgradovaný s novým strojkem uvnitř. Ovšem když budu čekat do února, tak je zase riziko, že bude ukončený a nebo že vyjde novější model s trošku jiným vzhledem, který ale nebude dostupný a bude se prodávat jen váženým klientům značky a na běžného smrtelníka se dlouho nedostane. Prakticky by to pak asi trvalo tak dlouho, že bych si ty hodinky už nepořídil.

 

A teď babo raď. Vzít co je k mání teď i s ověřeným starým strojkem, nebo čekat co bude s rizikem, že nakonec nic nebude? Bohužel jsem ten uživatel, který nekouká jen na vzhled a co je uvnitř mě prostě zajímá.

 

Jak to vidíte vy? Čekat, nečekat?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je ten sunburst dokonalej? :)

Tady jo, ale to uz sou daytony, me se treba nelibi ta cervena linka kolem chrona a indexu, ale SB peknej, jeste jak je i v tech subcifrech, to je pecka..Me by se nejvic libily modry suby WG kdyby mel cifr sunburst, to by byla nadhera za me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jo, ale to uz sou daytony, me se treba nelibi ta cervena linka kolem chrona a indexu, ale SB peknej, jeste jak je i v tech subcifrech, to je pecka..Me by se nejvic libily modry suby WG kdyby mel cifr sunburst, to by byla nadhera za me.

Ty jo, já celou svou krátkou ?hodinkovou kariéru? žiju v domnění, že modré WG mají stejný dial jako modré bicolor... Až teď na to koukám, že mají obyč bez sunburstu?! :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehce to stočím zpět k tématu. Víte někdo jak Rolex AD (řekněme Carollinum) postupuje v případě, že jste na waitlistu pro určitý model a ten dojde k nějakému updatu dříve, než se dostanete na řadu?

 

Pokud je to například "jen" evoluce kalibru, předpokládám, že se waitlist zachová nebo?

 

Ale jak je to v případě, kdy například původní barevná kombinace zanikne a nahradí ji nová nebo více nových barevných variant?

 

Díky za info. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...