Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

chcel by som vás porosiť o názor, uistenie, že sa nejedná o úplné hodinkové peklo, príp. ďalšie nápady, týkajúce sa môjho výberu jednoduchých low-cost quartz (solar, eco-drive) chronografov do cca 200eur +/- na denné rozje...ehm nosenie :)

41mm-43mm max, L2L 50mm max, na kove. Z ozajstných chrono-hodiniek sa mi páčia Speedmastery, Moony, niektoré Carrery, "vintage racing" chroná

 

1. Zatiaľ horúci favorit Seiko SSC435P1 - Trocha mi na nich vadia tie prikrátke ručky a nie som si z obrázkov úplne istý ťahom. 

 

0b7650c6-80fe-4495-804a-f512f4c4f091.jpg

 

Trocha mi na nich vadia tie prikratke kratke rucicky a nie som si z obrazkov uplne isty tahom.

 

2. Seiko SSB031 prípadne SSB033 - odrádza ma jedna recenzia a síce, že pôsobia hlavne spracovaním ťahu ozaj lacno.

 

s-l300.jpg

 

 

 

3. Citizen CA0340-55E - niekde uvádzajú veľkosť až 44mm, čo by už bolo fest, cena jemne nad limit, titan (?)

 

vyriskas-laikrodis-citizen-ca0340-55e_30

 

Vopred vďaka za vaše kritické pripomienky :D

Upraveno uživatelem aliento
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rozhodně doporučuju ty SSB031. Mám podobné, akorát víc "slavnostní" (bez tachymetrické lunety a lumi ruček) a super. Tah je asi takový, jaký bys v téhle kategorii čekal, tzn. ne úplně hitparáda, ale víc jim stejně bude slušet racing řemen.

 

Akorát u mě jediná výtka ke strojku, že chronograf měří jen hodinu a pak se zastaví. Zas je to ale fly-back, kombinace quartzu s mechanickými částmi a mně třeba dělá dlouhodobě +1s/měsíc, což ale asi spíš bude náhoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...