Přejít na obsah

MAZDA Design by Sinn


PhoeniX

Doporučené příspěvky

A příště to bude třeba Dacia design :crying_anim02:

Jenže tohle je Mazda Design. Hodinky jsou hodně oblé stejně jako většina Mazdiček. Jenže spojení s německým minimalismem tady nefunguje, škoda :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu si pomoci, ale je mi to sympaticke. Az na ten napis mazda desing... ve spojeni s hodinkami ve me evokuje neco na zpusob "mcdonald design" nebo "coca-cola desing". Kdyz si hodinari davaji na pouzdro jmeno nejakeho zavedeneho brandu, prijde mi to jako kazeni vlastniho jmena. Cim vice marketingovy a v bezne vizualni komunikaci okoukanejsi brand, tim hur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu si pomoci, ale je mi to sympaticke. Az na ten napis mazda desing... ve spojeni s hodinkami ve me evokuje neco na zpusob "mcdonald design" nebo "coca-cola desing". Kdyz si hodinari davaji na pouzdro jmeno nejakeho zavedeneho brandu, prijde mi to jako kazeni vlastniho jmena. Cim vice marketingovy a v bezne vizualni komunikaci okoukanejsi brand, tim hur.

Jasně. Čekám na nový katalog Sinn a doufám, že je tam uvidím bez tý automobilky. Pak by byly OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. Čekám na nový katalog Sinn a doufám, že je tam uvidím bez tý automobilky. Pak by byly OK.

Nejsou dělaný na zakázku Mazdy? To by pak v katalogu ani být nemusely, byl by to obyčejnej reklamní předmět...

 

K tomu, ce jsem napsal vejš s dáčkou: dnes už je celkem zavedená značka Porsche design, máme takový auta, šaliny, v Praze tramvaje, hodinky, obleky, kufry, aktovky, brejle, gépéesky... imho mazda design tímto spojením vytváří (se snaží vytvářet) dojem podobné exkluzivity. Nevím jak to napsat, ale považuji to za podobné bondovkám Alpha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou dělaný na zakázku Mazdy? To by pak v katalogu ani být nemusely, byl by to obyčejnej reklamní předmět...

 

K tomu, ce jsem napsal vejš s dáčkou: dnes už je celkem zavedená značka Porsche design, máme takový auta, šaliny, v Praze tramvaje, hodinky, obleky, kufry, aktovky, brejle, gépéesky... imho mazda design tímto spojením vytváří (se snaží vytvářet) dojem podobné exkluzivity. Nevím jak to napsat, ale považuji to za podobné bondovkám Alpha...

Sinn je myslím taky spojený s HUMMERem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinn umí dělat pěkné hodinky, dokonce moc pěkné. Spolupráce s Mazdou nebo Luftwaffe je business, výsledek v případě Mazdy se mi nelíbí, jiné jsem neviděl.

Myslím, že důkazem toho, že umí, je model U2... Kombinace černá červená se mi moc líbí a 24 komplikace je moc zajímavá.

 

post-2946-1209877551.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...