Přejít na obsah

Nové modely Seika s kalibry 6R15


safi

Doporučené příspěvky

Nové modely budou využívat stejného pouzdra jako modelová řada Seiko Spirit SCVS003. Odlišná bude barva ciferníku a pásek. Pozor - cena hodinek bude 47,250 JPY, což je výrazný nárůst oproti základní ceně modelu SCVS003 (39,900JPY). Seiko postupně zvyšuje ceny svých nových modelů postavených na kalibru 6r15. Nejvíce zaplatíte za model SARB021 - 63,000JPY. Uvedené ceny jsou katalogové. Cena na internetu je o cca 20 procent nižší.

 

Čím se liší jednotlivé modely? Kalibry používají stejné, pouze pouzdro a tah je kvalitnější a designově propracovanější.

 

SARB038033.jpg

 

Zdroj: http://yeomanseiko.spaces.live.com/

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký, i když trochu sterilní. Tah je "propracovaná" kopie klasickýho Rolex tahu. Prostě návrat ke kořenům.

 

 

Seiko již dříve v řadě mechanical prezentoval kolekci "RGB" - hodinky měli Spirit pouzdro, akorát pásek byl jiný - "Roelx" a měly jiné ciferníky a ručičky. Jednalo se o modely SARB00, SARB009, SARB011:

 

SARB009-02.jpg

 

SARB009-01.jpg

 

Zdroj: http://www.ittc.ku.edu/~jgauch/watch/seiko_6000/index.html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadaji vubec spatne, to ze jsou takove strilni mi prijde v poradku, klasicke spolecenske hodinky bez ruznych vystrelku, opet mi vadi jen napisy ruznymi druhy fontu a potom mi uplne nesedi svitici vypln u rucicek, nechal bych pro me idelani tenky prouzek po cele jejich delce, sice by nesvitily, ale co na tom (pripadne by mohl byt ten tenky prouzek svitici) ;) Osobne bych uvital nejakou inovaci u toho tahu - ten mi prijde hodne sterilni, opet bych asi velmi rychle menil za kuzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to klasické Seiko katalogové fotky, na živo budou o 200% lepší. Jen se pořád nemohu zbavit dojmu, že ten design je pořád dokola stejný, bez jediného nového nápadu. Nejvíc se mi asi líbí ty s krémovým ciferníkem, ale ze všech těchto Seik s podobným (nebo spíš stejným designem) u mě vedou černé Seiko Spirit s nápaditým tahem a perfektně sladěným ciferníkem.

post-1861-1209155401.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to klasické Seiko katalogové fotky, na živo budou o 200% lepší. Jen se pořád nemohu zbavit dojmu, že ten design je pořád dokola stejný, bez jediného nového nápadu. Nejvíc se mi asi líbí ty s krémovým ciferníkem, ale ze všech těchto Seik s podobným (nebo spíš stejným designem) u mě vedou černé Seiko Spirit s nápaditým tahem a perfektně sladěným ciferníkem.

 

Tyto a plus ty bílé s modrými ručičkami jsou z řady spirit ty nejpovedenější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
... u mě vedou černé Seiko Spirit s nápaditým tahem a perfektně sladěným ciferníkem.

 

že jo? :wub: ale je fakt, že ty dole a pak ty s modrými ručičkami jsou taky pěkné. inak tahle nová řada mě moc nevzala. Ale kdo ví, co bude za nějaký čas, Spirity už začínají sbírat šrámy. :crybaby:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové modely budou využívat stejného pouzdra jako modelová řada Seiko Spirit SCVS003. Odlišná bude barva ciferníku a pásek. Pozor - cena hodinek bude 47,250 JPY, což je výrazný nárůst oproti základní ceně modelu SCVS003 (39,900JPY). Seiko postupně zvyšuje ceny svých nových modelů postavených na kalibru 6r15. Nejvíce zaplatíte za model SARB021 - 63,000JPY. Uvedené ceny jsou katalogové. Cena na internetu je o cca 20 procent nižší.

 

Čím se liší jednotlivé modely? Kalibry používají stejné, pouze pouzdro a tah je kvalitnější a designově propracovanější.

 

SARB038033.jpg

 

Zdroj: http://yeomanseiko.spaces.live.com/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobne hladam, zlte,len to budu seika5,presne to iste puzdro aj tah len korunka bola v strede na 3 a mala ukazovatel dni ,rucicky boli rovne na konci do spicu,kupoval som ich 1982-83r,ked vie niekto poradit www stranky,budem velmi vdacny.

Upraveno uživatelem miro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové modely budou využívat stejného pouzdra jako modelová řada Seiko Spirit SCVS003...

 

...Kalibry používají stejné, pouze pouzdro a tah je kvalitnější a designově propracovanější...

 

V cem teda budou pouzdra lepsi? Cerne Spirity na cernem pstrosovi jsou me nejoblibenejsi hodinky, chovam se k nim jako v bavlnce, ale po cca 2 letech noseni uz maji hodne drobnych sramu a kupodivu i odreni nebo snad otlaku hran:(. Soudruzi v Japonsku pouzivaji nejakou blatoocel, Tissoty PR50, ktere jsem predtim nosil asi 7 let jsou i dnes ve vyrazne lepsim stavu. O kovovem tahu nemluve, Seikovy byl odreny po par dnech... Strasna skoda, jinak by hodinky byly zase uplne jina kategorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...