Přejít na obsah

SNZG15 NEPŘESNOST -30S/12h


J.J.H.

Doporučené příspěvky

Sorry, ale koupil jsem tyto skvělé (cena,kvalita) strojky. Přijde mi dost, aby za 12h dělaly -30s tzn. minutu za 24h.V obchodě mi tvrdí, že si to"sedne" za 5-8 týdnů. (Helveti.cz) Mám čekat, nebo poslat na seřízení? Hodinky nesundávám,v práci žádné nárazy a ani magnet, pokud vím. Jsem trochu zklamaný... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Počkej, respektive ono ti nic jinýho nezbývá, páč by ti řekli víš co.

 

Je fakt, že se to zlepšit ještě může, ale asi tě seřízení čeká. Jinak čubrním, že 7s36 má podle helveti stránek -10/+25 - 8L35 je mínus deset plus patnáct, to už není až tak velkej rozdíl.

 

Chápu tě, taky bych byl zpruzenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, mám je na ruce od 1.10.2018 a sundal jsem je pouze k seřízení(asi 3x). chápu, že tyto strojky nemohou být, už ze své podstaty tak"přesné"jako digitaly nebo ručičkové na baterku,ale toto j loc :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, mám je na ruce od 1.10.2018 a sundal jsem je pouze k seřízení(asi 3x). chápu, že tyto strojky nemohou být, už ze své podstaty tak"přesné"jako digitaly nebo ručičkové na baterku,ale toto j loc :-(

že je to moc Ti věříme, ale 3x si stěžovat je taky trochu moc ;)

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry že se na to furt obsedantně ptám, ta přesnost je podle helveti nebo podle něčeho přímo u hodinek? To můžou být dvě dost různý věci.

 

A pokud tě to trochu smíří se světem: některý značky (Sinn třeba) ti rovnou do manuálu napíšou, že problémy s přesností němá smysl první měsíc dva vůbec řešit, přesně z důvodů výše uvedených. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...