Přejít na obsah

Fotka

P: Rolex Sea-Dweller 2017, CZ:

43mm kompletní balení Rok 2017 Záruka do 2022

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 643 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha, Průhonice
  • Fanoušek značky:Swiss, German & Japan watches

Publikováno 7.říjen.2018 - 15:43

Zdravím,

prodám nový model Rolex Sea-Dweller v kompaktnějším provedení 43mm. Hodinky jsou nošené na střídačku, na leštěných plochách z boku jsou drobné vlásečnice. Náramek byl pouze zlehka a opatrně přeleštěn dle nejvyšších standardů Rolex u AD, nedělal to žádný patlal. Po konzultaci s mistrem technikem jsme se shodli, že pouzdro hodinek nebudeme rozebírat a leštit, neboť dle jeho měřítek je v perfektním stavu a je nesmysl do toho zasahovat, já tam ty vlásenky vidím, zmiňuji je, ale přestože jsem fotil hodinky na denním světle, tak to skoro "nevylezlo".

Parametry:

• 43mm
  • Rolex 3235 - superlative chronometer, 70 hodin rezervy
  • WR 1220M
  • Chromalight by Rolex - svítí hezky do modra
  • Datumové okénko s kyklopem
  • GL&FL
  • Keramická luneta - Cerachrom
  • Safírové sklo
  • 1. majitel, žádná šedivka z dovozu.

Hodinky jsou v kompletním balení, CZ zárukou do roku 2022, náramek v plné délce - konečně Rolby i pro větší ruku bez nutnosti dokupovat další dílky.

Aktuální cena u AD z minulého týdne činí 300.800,-Kč, čekačka 3/4 roku, nejsou skladem. Cena za tento kus je 279.990,-Kč, pouze osobní převzetí bez možnosti pošty. Převzetí Praha nebo po domluvě. Výměny určitě ne, pouze prodej.

Díky.

PS: Čerstvé fotky na denním světle pro objektivní posouzení každého zájemce, není to hodinka za pár korun, tak to sem nasypu.

Tento příspěvek byl upraven od Sphinxx: 7.říjen.2018 - 15:50

BREITLING I OMEGA I PANERAI I SEIKO I STEINHART I

Reference proběhlých obchodů - ZDE

#2 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 643 příspěvků(y)

Publikováno 15.říjen.2018 - 15:48

Kolem SD krouží dost zájemců, ale zatím nikdo nedal finance dohromady, respektive na stůl a jak jsem psal s výměnami nechci experimentovat. Možná snad jediná výměna, který by připadala v úvahu jsou Navitimer 01 43/46mm v super stavu a komplet balením, ale to by musela být skutečně pěkná nabídka zachovalého kusu. Možná ještě Chronomat 47 (pouze verze s černým číselníkem a bílými subdialy). Vše v perfektním stavu a samozřejmě s doplatkem, jinak nic jiného aktuálně nechci.

Hodinky v této podobě jak jsou na fotkách, čekají na nového majitele a nejsou nošeny, tedy stav bude stejný, jako vyobrazují fotky. Přidávám dvě fotky na ruce, sedí naprosto parádně.

#3 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 643 příspěvků(y)

Publikováno 22.říjen.2018 - 08:09

Vážení, došlo k drobné a neumyslné chybě, jak jsem zjistil až díky kamarádovi, může za to za prvé - šolich kurzu EUR u AD (tzn. nákupní cena vs. cena dnes), díky kurzu hodinky zlehka zlevnily), aktuálně 277.000,-Kč za nový kus. Ale čekačka - potvrzeno od dvou AD v ČR = 12 měsíců, mohu doložit.

A za druhé - cena která mi byla sdělena původně před třemi týdny se týkala modelu DeepSea, v tomto případě došlo k mé dezinformaci na kterou mě upozornil kamarád, načež jsem to začal řešit s AD, abychom se dopátrali aktuální ceně, ta je uvedena výše. Tuto informaci mi poskytla osobně prodavačka u AD, mě nenapadlo kontrolovat referenci při dotazu na Sea Dweller.

V závislosti na tomto zjištění snižuji cenu na 267.000,-Kč, další dohoda už jen na místě, hodinky stále ve stavu, jako je zobrazen na fotkách, tedy velmi dobrý.

#4 Sphinxx

Sphinxx

Hungry Wolf

• Member_50
  • 7 643 příspěvků(y)

Publikováno 28.říjen.2018 - 08:46

Konec kina, druhé Rolby, co si našly majitele na SVK. Tak ať dělají radost a děkuji.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:43mm, kompletní balení, Rok 2017, Záruka do 2022