Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Hodinky Raketa "pro slepce"

ruské hodiny hodinky raketa slepecké hodinky sovětské hodinky hodinky pro slepce

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Steven Gash

Steven Gash

Začátečník

• Members
  • 17 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim, Omega, Rolex, Casio, Pobeda, Tissot, Doxa no a tak dále :-)

Publikováno 7.říjen.2018 - 19:05

Ahoj,

dostali se mi do ruky nový hodinky značky Raketa. 

Ale mají jednu zvláštnost, že jsou pro slepce.

Tak jsem se chtěl zeptat, zda je tu také někdo má a jestli se dělalo i více typů. 

Natočil jsem na to i video, tak jestli se chcete mrknout... budu rád  :)

https://www.youtube....h?v=bRCtdzuwdCk

Tak ať Vám tikaj

Steven 

Přiložený soubor (y)

#2 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 2 802 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 7.říjen.2018 - 19:27

Nemam, ale zopar ich je
https://www.google.c...biw=360&bih=518

#3 odjinud

odjinud

Subham astu sarvadžagatam!

• Member_50
  • 4 643 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 8.říjen.2018 - 08:37

Jeste se ty samy delaly pod jmenem jinyho ruskyho vyrobce.
odjinud / fromelsewhere

Příspěvky postované po cca 22h (někdy i dříve:-) mohou být ovlivněny nadměrnou opilostí, za což se předem omlouvám. Není mým cílem nikoho urážet.

#4 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 498 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 8.říjen.2018 - 09:15

Petrodvorec

Přiložený soubor  Vintage-RARE-Raketa-Petrodvorec-PChZ-USSR-watch-for.jpg   15,53K   7 Počet stažení

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.