Přejít na obsah

Fotka

Tag Heuer Grand Carrera Cal.8

GMT chronometer

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 pjanek

pjanek

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 245 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 11.říjen.2018 - 10:39

Prodám své Tag Heuer Grand Carrera Calibre 8 (GMT), které se zde až tak často neprodávají.

Stav: Hodinky fungují bez problémů. Koupil jsem je zde na foru v březnu 2015 od prvního majitele v cca 98% stavu a za ty 3,5 roku z nich pár procent ubral. Procestovaly se mnou kus světa a zažily pár divokých akcí, takže několik málo škrábanců přibylo. Všechny jsou vidět na fotkách a jsou na nich mnohem zřetelnější, než ve skutečnosti. Safír a dýnko jsou netknuté, luneta je škrábnutá v horní části a pak lehce u 4. Luneta nese nejvíc stop používání, ale naživo to opravdu není nic bijícího do očí. Nic, co by nešlo rozleštit :) Tah je ve velmi dobrém stavu a pokud budoucí majitel nepotřebuje plnou délku, určitě zvládne povyměňovat dílky tak, že bude jako nový. Nikdy neleštěno, nebroušeno, apod.

Během mého vlastnictví se mi cca 2 roky zpět (kvůli rozbitému winderu a nutnosti hodinky každou chvíli nastavovat) "podařilo" strhnout závit korunky. Opraveno v AD prostřednictvím Koscomu. Při té příležitosti vyčištěn strojek, tlakovka... 

Příslušenství: V současnosti mám hodinky na modrém žralokovi, který má už největší chvíle slávy za sebou, ale ostudu myslím zatím nedělá. Jak žraloka, tak překlápěcí sponu nechám v ceně hodinek. Dále je k hodinkám původní tah v plné délce, návody, krabička, účtenka, kartička. Vše samozřejmě také v ceně hodinek.

Důvod prodeje: Klasika - hodinky poslední dobou moc nenosím (nebudete tomu věřit, ale od chvíle, co jsem si jako tooly koupil low-end Richard LeGrand, v podstatě netahám nic jinýho; jsem z nich úplně nadšenej), a tak je pustím dál.

Foto: Viz níže. Omlouvám se, mám na focení jen tlf..

Cena: 41.000 Kč, bez výměn.

Kontakt: SZ, Praha. Pojištěná pošta možná, ale raději osobně. Případné dotazy rád zodpovím.

Děkuji za prostor.

Přiložený soubor (y)

#2 pjanek

pjanek

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 245 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 22.říjen.2018 - 14:07

39.900 Kč

Tento příspěvek byl upraven od pjanek: 22.říjen.2018 - 14:07

#3 pjanek