Přejít na obsah

Výběrové řízení na moderátory fóra


Chronomag

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
...všichni mi pěkně odevzdáte kontakty na své zaměstnavatele a jako nejvyšší forma penalizace bude "vyrozumění zaměstnavatele o mimopracovní aktivitě v pracovní době"....

Co když jsem OSVČ? Budeš chtít kontakt na berňák? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Co když jsem OSVČ? Budeš chtít kontakt na berňák? :lol2:

 

Manželka a milenka... Obě tě tak sjedou, že utrácíš čas a nevyděláváš prachy, že se budeš třást hrůzou.... žlutá karta, červená karta (týdení zákaz) a pokud to nebude pomáhat jde oznámení "Manželka a v rozdělovníku bude Kopie Milenka" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka a milenka... Obě tě tak sjedou, že utrácíš čas a nevyděláváš prachy, že se budeš třást hrůzou.... žlutá karta, červená karta (týdení zákaz) a pokud to nebude pomáhat jde oznámení "Manželka a v rozdělovníku bude Kopie Milenka" :)

 

A aby byl i hlídač hlídače, tak mi dej prosím telefon na manželku i milenku :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zas mám jen přítelkyni. Zatím nenadává... :D

 

Jak pomíjivé slůvko zatím............................................................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pomíjivé slůvko zatím............................................................

 

Slůvko zatím se úzce pojí se slůvkem svadba.

 

Dalším bodem pro mě je to, že jsem ženatý.

 

Tím chci říci, že by měl být moderátor ženatý. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slůvko zatím se úzce pojí se slůvkem svadba.

 

Dalším bodem pro mě je to, že jsem ženatý.

 

Tím chci říci, že by měl být moderátor ženatý. :D

 

Nebo by alespon tuto tristní zkušenost měl mít v anamnese -conditio sine qua non-bez trvalých následků.-tím myslím časově prostorově orientován refexy výbavné moč ,stolici i emoce udrží umí komunikovat alespoŃ

na ÚROVNI  6 paneláku zprava v Chánově je to makačka najít adepta,to není  volba Klause

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Tak jsem si přečetl všechny připomínky k volbě moderátora a vychází mi jasně, že bych se jím měl stát JÁ, času mám z vás všech absolutně nejvíc, ale o to nejde, hlavně se z nikým osobně neznám, na srazy nechodím, tudíž jsem nestranný a mám vás všechny kompletně v paži . A hlavně, jsem nejvíc klidný :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si přečetl všechny připomínky k volbě moderátora a vychází mi jasně, že bych se jím měl stát JÁ, času mám z vás všech absolutně nejvíc, ale o to nejde, hlavně se z nikým osobně neznám, na srazy nechodím, tudíž jsem nestranný a mám vás všechny kompletně v paži . A hlavně, jsem nejvíc klidný :D .

 

:thumbsup_anim: :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Tak jestli jsem dobře četl, prozatimní zájemci jsou:

 

B.F.G.

xmenm05

boo-beek

Valachus

Snow

 

Někdo další?

 

dal jsem návrh nadřízenému :) ať osloví i Tebe - co Ty na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Já ti nevím. Ztratil bych svobodu vyjadřování. Zkusím dát s Patrickem řeč.:)

no myslím,že se vyjadřuješ celkem v pohodě :) .... moderátor, je taky jenom bytost, která může občas napsat hovno nebo prdel :D - jde spíš o to aby tu bylo zdravé prostředí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...