Přejít na obsah

Nová generace Seiko Astron


Chumpus

Doporučené příspěvky

Menší strojek, nezávislé ručičky, prý i DST automaticky - nechci to zakřiknout, ale vypadá to slibně, dokonce tak moc, že bych snad kous i tu hodinovku. A "easylink" taky dobrý. Kdyby uměly reset uživatelsky, ještě líp.

 

Koukám, že nový kalibr už asi neukáže, na kolik družic hodinky "vidí".K ničemu to samozřejmě nebylo, ale jak pyšní na to byli :)

 

Jinak jsou ty cifry trochu jednodušší než dřív, to ale nemusí být na závadu. Z indexů a z náramku úplně hotovej nejsem, ale fpoho. Docela se na ně těšim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší strojek, nezávislé ručičky, prý i DST automaticky - nechci to zakřiknout, ale vypadá to slibně, dokonce tak moc, že bych snad kous i tu hodinovku. A "easylink" taky dobrý. Kdyby uměly reset uživatelsky, ještě líp.

 

Koukám, že nový kalibr už asi neukáže, na kolik družic hodinky "vidí".K ničemu to samozřejmě nebylo, ale jak pyšní na to byli :)

 

Jinak jsou ty cifry trochu jednodušší než dřív, to ale nemusí být na závadu. Z indexů a z náramku úplně hotovej nejsem, ale fpoho. Docela se na ně těšim.

 

Podle mě pořád ukazuje satelity na stupnici "1 - 4+" .. ale třeba se mýlím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, chyba na mojí straně, měl jsem za to, že to tak bylo u všech Astronů.

 

U chron to ukazuje i počet družic, se kterými hodinky navazují kontakt.

post-38718-0-41363400-1539355637.png

 

Zároveň je myslím trochu diskutabilní, jestli si synchronizace přestupné vteřiny zaslouží tolik místa na subciferníku. Hlavně by bylo super, pokud by Seiko stejně jako Citizen umožnilo její manuální nastavení - čekat na to v zimě může být dost opruz :)

 

Mimochodem pořád nechápu ten flight mode - GPS anténa pokud vím přece nic nevyzařuje, GPS Citizen to podle mě logicky nemá (nevím, jak Casio).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...