Přejít na obsah

Tusenö Blackwater SSRS


sibirnaya

Doporučené příspěvky

Kdyz uz sem muze martar palit kdejaky mrdky, tak proc bych nemoh ja? :) Musim rict, ze ja proste integrovany tahy zeru, neni nad to, kdyz pouzdro prechazi plynule do naramku. 40,5mm, 300M WR, swiss made a jeste k tomu sou v tom zapleteny svedsti zachranari - prej. Jediny, co nemusim, je ta Sellita. Zase 23t neni az tak moc..  https://tuseno.com/products/blackwater?variant=12286626332695

 

TUSEN%25C3%2596%2BBlackwater%2BSSRS%2B03

 

TUSEN%25C3%2596%2BBlackwater%2BSSRS%2B04

 

TUSEN%25C3%2596%2BBlackwater%2BSSRS%2B01

 

TUSEN%25C3%2596%2BBlackwater%2BSSRS%2B02

 

zdroj: http://oceanictime.blogspot.com/2018/10/tuseno-blackwater-ssrs.html

 

 

A ta spona je teda priserna, jak ted koukam na video, to se mohli v Göteborgu vic zamyslet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvne sem to dal do svycarsky sekce, ale pak to presunul, taky mi to moc nejde pres hubu. Nicmene 

 

''A watch is considered Swiss if its movement is Swiss, if the movement has been assembled in the Swiss region, its final inspection occurred in Switzerland, and at least 60% of manufacturing costs are domestic.''

 


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti dám mrdky :D

 

Už jsme v tomhle typu pouzdra dneska viděli cifr z Milgů a Subů - už by mě v něm nepřekvapil ani Newman Daytona dial.

 

PS: neuvažovali moderátoři někdy o sekci "Ostatní evropské značky" nebo tak něco? Skandinávie, Island, Anglie, Italie, Portugalsko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti dám mrdky :D

 

Už jsme v tomhle typu pouzdra dneska viděli cifr z Milgů a Subů - už by mě v něm nepřekvapil ani Newman Daytona dial.

 

PS: neuvažovali moderátoři někdy o sekci "Ostatní evropské značky" nebo tak něco? Skandinávie, Island, Anglie, Italie, Portugalsko...

Skandinávie a Island už tu jsou, viz http://forum.chronomag.cz/index.php?/forum/60-nezávislí-hodináři-ahci-a-ostatní/

 

Jinak hodinky parádní, až na tu selittu, jak píše Sibiř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kdekoli jsem cokoli cetl vo Sellite, tak jsem se dozvedel, ze je to de facto identickej stroj, jako je ETA. Jo, vyrabi to jina firma, nicmene pokud je tam zpracovani a funkcnost/servis na stejny urovni, nevidim problem.

Mne by takovejhle kalibr vadil v IWC/Beckach/janevimcemjeste za kilo, tady bych naopak cekal nejakou Miyotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky se Sellitou neměl nikdy problém, je to úplně identický strojek jak ETA. Konec konců to byl prověřený dodavatel komponentu pro Etu. Sellita má údajně dokonce modernější vybavení v manufaktuře.

No a to, že se jedná základní ETA už nedodává mimo Swatch group asi platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl sellitu v alpinách a nemohl jsem si na nic stěžovat. Snad jen kdyby ta rezerva byla větší...

Co je na ní teda špatně?

2824/2836 ma rezervu prakticky stejnou, ne? Ja ji mel tak petkrat, hadam, ETU v ruznych podobach urcite tak dvacetkrat, spis vic. Zadnej rozdil jsem teda nezaznamenal. Tyhle stesky mi prijdou trochu mimo, kdyz je v Beckach za kilo obyc 7750, je to v cajku? A tak by se asi dalo pokracovat i o jinych "manufakturach" sidlicich ve Svycarsku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano 38 hodin a to je celkem málo. Nebylo to myšleno, že proti ETA strojkům má menší. Jen takové jedno malé negativum na které jsem si vzpomněl, jinak jsem neměl co vytknout. Navíc Alpina má všechny tyto strojky krásně dekorované a je fakt radost na to pohledět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na case to trochu dehonestovat: vezmi blackbaye, inzenyry, oysterkvarcy - vloz do hrnce, zamichej a je to. Jejda, na sponu jsme zapomneli, tak tu vezmem takovou tu sprostou vod Seika. :)

 

Posledni dobou nejak nevim, nebavi me to, a pak mi to takhle pise, kdyz tak jako sorry... ;) treba to prejde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na case to trochu dehonestovat: vezmi blackbaye, inzenyry, oysterkvarcy - vloz do hrnce, zamichej a je to. Jejda, na sponu jsme zapomneli, tak tu vezmem takovou tu sprostou vod Seika. :)

 

Posledni dobou nejak nevim, nebavi me to, a pak mi to takhle pise, kdyz tak jako sorry... ;) treba to prejde!

Presne! Az jsem si poprskal display:)) ale zamichali to dobre

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...