Přejít na obsah

GARMIN Instinct


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tady o tom pisou v odstavci o navigaci v terenu.

 

https://www.garmin.cz/garmin-instinct-light-blue-optic/79883

 

Na F3 to tak používám. Naplánuju si trasu na mapy.cz, nahraju do F3 a dám navigovat po trase. Je to sice bez map, ale na odbočku to upozorní. V terénu to jde. Používám to na běh. Na kole jsem to ještě nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis, ze to pujde i na 235? Mam je pujceni od pani nez poridim Instincty. Mam tam stazene nejake mapy z IQ comnectu, ale moc si s tim nevim rady nejde mi to pres stranku dynamic.watch naplanovat trasu.

 

Pripadne me nasmeruj kde to nastudovat co a jak.

Upraveno uživatelem blam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Objevil jsem takovou malou nepříjemnost u těhle hodinek : Nezobrazuje reálný čas při zobrazení stopek a hlavně ani v režimu stopek nelze přepnout na zobrazení času bez toho, aniž by se stopky musely zastavit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis, ze to pujde i na 235? Mam je pujceni od pani nez poridim Instincty. Mam tam stazene nejake mapy z IQ comnectu, ale moc si s tim nevim rady nejde mi to pres stranku dynamic.watch naplanovat trasu.

 

Pripadne me nasmeruj kde to nastudovat co a jak.

Nevím tedy jestli se to týká i 235, ale u F3 respektive F5 se trasa vytvoří v appce garmin connect. V záložce tréning najdeš položku trasy. Tam si buď najdeš již vytvořenou nebo si jí sám vytvoříš. Po vytvoření si rozkliknutím nabídky u té trasy si jí zašleš do zařízení. V hodinkách pak vyberu mezi jednotlivými sporty položku "navigovat" a tam bys měl najít nahranou trasu. Jednou jsem podle toho jel na kole po mě neznámé trase a asi 3x jsem špatně odbočil. Překvapilo mě, že vytvořená trasa vedla po pěšinkách a místy, které bych neodhadoval. Ale jet se podle toho dá pěkně. Hodinky včas upozorňují na odbočky a tak... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objevil jsem takovou malou nepříjemnost u těhle hodinek : Nezobrazuje reálný čas při zobrazení stopek a hlavně ani v režimu stopek nelze přepnout na zobrazení času bez toho, aniž by se stopky musely zastavit....

 

Ted jsem to zkousel u F3 a normalne ze stopek vyskocim a ty jedou dale. Sice se do nich je treba vratit zase krkolomne pres menu, ale funguje to.

 

Jestli to je takhle blbe u Instinctu, tak bych napsal na podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na mých instinktech když jedou stopky, tak tlačítko SET je pro mezičasy, tlačítko GPS je pro zastavení a nic jiného, nejde mi zkrátka se vrátit na normální zobrazení času aniž bych stopky nemusel zastavit. Jedině přes synchronizaci času. Jinak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tlačítko set v režimu stopek podrž déle ..... objeví se ti stopky s pojížděcí lištou vlevo ...... počkej až lišta zmizí a zmáčkni SET ještě jednou ...... objeví se ti základní obrazovka s hodinami a stopky stále běží na pozadí .......zpátky ke stopkám se dostaneš delším podržením tlačítka set

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na mých instinktech když jedou stopky, tak tlačítko SET je pro mezičasy, tlačítko GPS je pro zastavení a nic jiného, nejde mi zkrátka se vrátit na normální zobrazení času aniž bych stopky nemusel zastavit. Jedině přes synchronizaci času. Jinak ne.

 

Tak na F3 je ovládání stopek jak píšeš. Vyskočení o úroveň zpět je tlačítkem Back a vyskočení až na hlavní display je dlouhým podržení tlačítka Down. A takhle mi to funguje i u aktivit (pravda u aktivit mám vyplutou funkci mezičasu).

 

IMHO by to mělo být stejné i u Instinctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tlačítko set v režimu stopek podrž déle ..... objeví se ti stopky s pojížděcí lištou vlevo ...... počkej až lišta zmizí a zmáčkni SET ještě jednou ...... objeví se ti základní obrazovka s hodinami a stopky stále běží na pozadí .......zpátky ke stopkám se dostaneš delším podržením tlačítka set

NE, nic. ani po dlouhém držení SET se mi žádná lišta vedle stopek neobjeví.... jdu zkusit zakázat někde ty mezičasy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

tak ani tak.... asi to mám rozbitý....

uplne zjednodusene...... v rezimu stopek (stopky bezi) zmackni na cca 5 vterin tlacitko SET ( zmeni se ti obrazovka)..... pockej cca 10 vterin a zmacni kratce !!!!! opet tlacitko SET. ...... to je vsechno ...... az se budes chtit dostat zpatky do stopek tak opet podrz na 5 vterin SET

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...