Přejít na obsah

Zdobení strojku cal.50 a 52


Doporučené příspěvky

To máte pravdu, že Češi tu ruční práci nedokáží ocenit. Ještě pro to nenastel čas, protože je Česko ráj domácích kutilů a spousta lidí si to chce min vyzkoušet a nebo nad tím mávne rukou, že to nic není (ohřát naleštěný šroubek). Navíc jsou Češi neskuteční škrti :lol2:    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No já nevim, ale to pouzdro bylo jednou zničený, a myslím že jakákoliv snaha ho zhodnocovat je plýtvání časem, i když to asi sežralo toho času hodně. Je to vidět na jakýchkoli přechromovaných Primkách, které jsou v podstatě bezcenné, a nikdy nedosáhnou ceny původního stavu. Totéž ten strojek, jeden můstek jinej jak druhej, barvičky...no asi mám divnej vkus, ale potud klobouk dolú za snahu a píli, křísit vraky je hezké hobby.  Ale když to pak vidím na Aukru  za patnáct litrů, tak mi to vyvolá úsměv, a nic ve zlym, ale kdybych si měl vybrat pěknej originál za trojku, nebo za stejnou cenu tohle...

Souhlas...

 

 

To máte pravdu, že Češi tu ruční práci nedokáží ocenit. Ještě pro to nenastel čas, protože je Česko ráj domácích kutilů a spousta lidí si to chce min vyzkoušet a nebo nad tím mávne rukou, že to nic není (ohřát naleštěný šroubek). Navíc jsou Češi neskuteční škrti :lol2:    

Hmm, kutilství ? la Láďa Hruška jistě ocenění zasluhuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...