Přejít na obsah

Poraďte s tuňáky...


M-72

Doporučené příspěvky

Ahoj, vypadá to, že jsem dozrál na tuňáky :)

 

Mám asi tři kandidáty na zakoupení. Jeden by byl kupován v ČR a ty další dva by musely přijít odněkud zvenku.

 

Seiko S23626J1

Seiko S23627J1

Seiko SBBN025

 

Co mi poradí/doporučí zkušení kolegové...?

 

Díky moc.

post-1060-0-41184900-1540490759_thumb.png

post-1060-0-69994300-1540490767_thumb.jpg

post-1060-0-41145800-1540490775_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdybych se rozhodoval já, tak bych si nejdřív musel ujasnit, jak moc stojím o hodně drahé reedice. U S23626J1, které jsou co nejvíc jako originál, někomu vadí vyšší vodotěsnost než u předlohy.

 

Osobně bych ani chvíli neváhal a šel do 025, s moderním cifrem problém nemám (samozřejmě ale nevím, jak ty nabídky vypadají cenově).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se samozřejmě nabízí jít do úplně základních, aby sis ujasnil, jestli jsou tuňáky fakt vono (jasně, lze argumentovat, že bez monokoku to prostě nemůže být vono). Prostě 031/033/035 a hotovo. Ale jestli už máš tu vykopávací trojici jasnou, tak za mě asi furt ty 025 (vycházím ale z toho, že tam bude velký cenový rozdíl v jejich prospěch - ale třeba to tak není).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nemáš problém s cenou (jako že už to stejně lepší nebude) reedice tak není o čem přemýšlet.

Ten nový cifr je nic moc a o škaredých ručkách ani nemluvim

S23627J1 je dobrý úlet.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

villain: To je taky drsný jak ho všichni hejtujou :)

 

M-72, aspoň máš už vyřazený ty nejdivnější :)

 

pjr86: hele já si koupil SNE497 (ty s tahem, co nejsou v ČR v distribuci) právě jako pokus, jestli by mi to místo 031 nestačilo. Výsledek: u mě to ani náhodou 031 nenahradí.

 

Celkem souhlasím, že jako celek bývají lepší modely se staršími ručičkami. Jak mám ale svoje 031 jako obouchávací a tzv. do akce, nový cifr mi k tomu toolu sedí víc. Fakt ale je, že pokud se mi zachce, můžu se chodit ukájet ke GS diverům (ano, ručičky nejsou stejné, ale vychází to z nich, aspoň trochu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...