Přejít na obsah

Minerva, Longines, Zenith


notam

Doporučené příspěvky

Chtěl bych Vám představit svoje nové radosti a zároveň poprosit o radu kde bych sehnal nejvíce informaci například k těm Minervám, popřípadě kontakt na dobrého Hodinar který hodinky prohlédne a zakonzervuje nebo zrenovuje , jsem amatér a nechci nic zničit .

post-26313-0-22579600-1540546635_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych Vám představit svoje nové radosti a zároveň poprosit o radu kde bych sehnal nejvíce informaci například k těm Minervám, popřípadě kontakt na dobrého Hodinar který hodinky prohlédne a zakonzervuje nebo zrenovuje , jsem amatér a nechci nic zničit .

 

Cumim! Velka gratulace k exkluzivni sestave. Longines jsou MVS? 

 

Zenithy maji stejny strojek?

 

Minervy najdes pod heslem Minerva Monopusher. Minerva byla v te dobe a dneska stale jeste je jeden z top vyrobcu chronografu, manufaktura ( dnes pod hlavickou Montblanc, Poet delaji krasne Monopushery ).

Nekdy jejich strojky dokonce pouzival i Vacheron. Minerva mela a ma dva hlavni typy strojku

 

https://www.bachmann-scher.de/en/sold-watches/minerva-vintage-jumbo-mono-pusher-chronograph-stainless-steel-bj-1938-6738.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc za info !! Nechci do toho vrtat bez hodináře. Chtěl bych si ke každým z nich udělat rodokmen z informac,i které o nich seženu . Hlavně bych je chtěl dát do pořádku pokud možno co nejvíc z originálních dílů.

Přijde mi že ručičky na těch druhých zenithech nejsou originál a ani sklo, které mi přijde plastové. Ty Longines jsem měl na výběr buď MVS nebo bez nápisu , vzal jsem si ty bez nápisu , přišli mi v lepším stavu a nevím jestli ze sběratelského hlediska nejsou lepší ty bez nápisu. Co se týče Minerv tak ty jsou pro mě velká neznámá . Se sbíráním hodinek začínám a spíš jsem byl na nové hodinky než ty staré, mockrát jsem naletěl a strašně mě okradli u starých hodinek :-( . Tady to vypadá , že jsem konečně koupil něco co má trochu cenu . Bohužel vůbec nemám srovnání kolik takové Minervy můžou stát , vím že hodinky stojí přesně tolik , kolik je někdo ochotný za ně zaplatit , ale stejně by chtěl člověk vědět zda nenaletěl . Nekupovali jsem to od nikoho na fóru , proto se snažím zjistit víc informaci . Děkuji všem za jakoukoli pomoc .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cumim! Velka gratulace k exkluzivni sestave. Longines jsou MVS? 

 

Zenithy maji stejny strojek?

 

Minervy najdes pod heslem Minerva Monopusher. Minerva byla v te dobe a dneska stale jeste je jeden z top vyrobcu chronografu, manufaktura ( dnes pod hlavickou Montblanc, Poet delaji krasne Monopushery ).

Nekdy jejich strojky dokonce pouzival i Vacheron. Minerva mela a ma dva hlavni typy strojku

 

https://www.bachmann-scher.de/en/sold-watches/minerva-vintage-jumbo-mono-pusher-chronograph-stainless-steel-bj-1938-6738.html

post-26313-0-23976300-1540807488_thumb.jpeg

post-26313-0-01301500-1540807509_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...