Přejít na obsah

Limitovaná edice Traser ČSR100


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je každýho věc, jak chodí nakřivo shrbenej, nebo přímo rovnej.

 

Ty hodinky jsou skvělý, všem, co se podílely i vlastníkům moc gratuluju. Nejvíc hůůůstý mi přijde postupka početu trubic - 3modý, 4 červený, 5 bílých  :speak_cool: .  Pro mě kandidát na  domácí horologickou událost roku.

 

Z řemenů bych volil naši trikoloru pro sváteční dny, pro dny běžné pak šedočerný bond strap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je každýho věc, jak chodí nakřivo shrbenej, nebo přímo rovnej.

 

Ty hodinky jsou skvělý, všem, co se podílely i vlastníkům moc gratuluju. Nejvíc hůůůstý mi přijde postupka početu trubic - 3modý, 4 červený, 5 bílých  :speak_cool: .  Pro mě kandidát na  domácí horologickou událost roku.

 

Z řemenů bych volil naši trikoloru pro sváteční dny, pro dny běžné pak šedočerný bond strap.

 

Moc díky! Tohle potěší :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Od pátku jsem hrdým a šťastným majitelem těchto hodinek, dal mi je starší syn k 50. Věděl, že mne uchvátily (kterého patriota taky ne, že) a v pátek mi je dal....

 

Jsem z nich nadšený, je to nádherný počin (díky za něj "viníkům" :thumbsup_anim: )....

 

Velikost akorát....vteřinovka chodí naprosto přesně po indexech... tritium svítí v těch nejhezčích barvách, je radost se na ně v noci podívat  ;)

 

Moc mi nesedí NATO řemínek, navíc jak již někdo psal výše, je zde reálná obava z poškození nádherného dýnka, takže černý Compagnolo Canvas je na cestě....

 

Ale na druhou stranu, NATO trikoloru v některé dny nasadím....

 

IMAG1099.jpg

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby vás zajímalo, jak celá limitka vznikala, přečtěte si článek na blogu.

Aktuálně máme poslední kus skladem s číslem 84. Kdyby někdo měl zájem, tak jsme jej právě uvolnili k prodeji.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko ! Řekl bych, že se vám opravdu povedly, nosím je těch pět týdnů, co je mám, denně a jsem fakt spokojenej. Osvit je tak akorát, jsou fak lehký, a příjemný na dotyk (to je sakra důležitý) :) Rozhodně je nijak nešetřím a k mému překvapení na nich opravdu není vůbec nic vidět, prostě žádná vlásečnice, vůbec nic. Hodil jsem na ně Hirsch Pure ... a super kombinace !

 

Původně jsem je chtěl jen jako alternativu, když jdu na střelnici, ale vzhledem k tomu, že jsem dal všechny Rolexky naráz na větší servis, budu až do půlky února mít jen tyhle Trasery ... takže si je budu užívat dlouho. No a pak si asi nechám Rolády na takový to lepší nošení a tyhle akční nechám na každodenní akci :D

 

post-3836-0-92125100-1545464432_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...