Přejít na obsah

Limitovaná edice Traser ČSR100


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

Co konkrétně myslíš? Rozdíly v HodinkyTraser.cz a Helveti.cz?

 

Tsk už je mám. Jsou super, mockrát děkuji. Ale je v tom trochu chaoz, na každých stránkách máte jiné podmínky asi by to chtělo sjednotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tohle se čte jedna radost! Díky a ať slouží! :)

 

Jirko ! Řekl bych, že se vám opravdu povedly, nosím je těch pět týdnů, co je mám, denně a jsem fakt spokojenej. Osvit je tak akorát, jsou fak lehký, a příjemný na dotyk (to je sakra důležitý) :) Rozhodně je nijak nešetřím a k mému překvapení na nich opravdu není vůbec nic vidět, prostě žádná vlásečnice, vůbec nic. Hodil jsem na ně Hirsch Pure ... a super kombinace !

 

Původně jsem je chtěl jen jako alternativu, když jdu na střelnici, ale vzhledem k tomu, že jsem dal všechny Rolexky naráz na větší servis, budu až do půlky února mít jen tyhle Trasery ... takže si je budu užívat dlouho. No a pak si asi nechám Rolády na takový to lepší nošení a tyhle akční nechám na každodenní akci :D

 

attachicon.gifIMG_0603.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Co konkrétně myslíš? Rozdíly v HodinkyTraser.cz a Helveti.cz?

Ano. Už jsem to s Tebou a s kolegyní řešil po SZ, a při koupi na prodejně bohužel znova..(máte 5%; ne, 5+5; z kterých stránek jste objednaval....atd.). Nakonec vše v pohodě ;-), ale je to takový "divný".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se nám 1ks uvolnil ;)

 

Zdravím,

 

O hodinky mám zájem. Moc se mi líbí. Je možnost ještě hodinky získat? Jakou cestou?

 

Předem děkuji za odpověď. Hezké svátky a PF 2019 samozřejmě ;)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zvažuji na pořídit kožený řemínek, ideálně černý a bez prošití a docela mne zaujalo tohle:

https://www.reminky-na-hodinky.cz/zbozi/kozeny-reminek-na-hodinky-plain-top-grain-lavvu-lscub22/

Nemáte někdo zkušenost?

 

Ještě k tomu chci dát tuhle přezku:

https://www.strapshop.cz/prezky/hirsch-pvd-prezka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažuji na pořídit kožený řemínek, ideálně černý a bez prošití a docela mne zaujalo tohle:

https://www.reminky-na-hodinky.cz/zbozi/kozeny-reminek-na-hodinky-plain-top-grain-lavvu-lscub22/

Nemáte někdo zkušenost?

 

Ještě k tomu chci dát tuhle přezku:

https://www.strapshop.cz/prezky/hirsch-pvd-prezka

Přezku mám a je v pohodě, jen řemen jsem dal Hirsch Pure ... guma, řekl bych, k takovým hodinkám sedí líp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Ahoj chlapi, tak se hrdě hlásím do klubu.

Nakonec jsem neodolal a přestože už jedny Trasery mám, musel jsem je mít.

Hned pozítří se mnou poletí směr Turecko, do města Malatya a už se těším, jak mi tam večer při pohledu na ně bude ukazovat čas naše vlajka...

Aktuálně přezuto na hnědou kůži, myslím, že to vypadá vcelku pěkně i na ní.

 

Mmch, Jirko (Štencek), díky moc za tento počin, byl to super nápad. A ten slíbený report na putovní Trasery budu snad mít už konečně hotový i s fotkama. Měl jsem od listopadu složitější období (řešil jsem poměrně složitou situaci kolem bydlení) ale snad už to bude ok.

Každopádně zůstávám i nadále věrný Traserům od Helveti... ;-)

post-61293-0-93895200-1551688081_thumb.jpg

post-61293-0-31016600-1551688087_thumb.jpg

post-61293-0-09582000-1551688093_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po Traserech jsem již koukal delší dobu, a když vloni oznámili uvedení této limitky tak šly úspory do světa... Jsem s nimi velmi spokojený.

I přesto že jsou obrovské, jsou pro mě pracovní účely vyhovující. Nezacházím s nimi nijak v bavlnce, dostavaj čoudy a myslím, že na toto přesně hodinky jsou dělané a možná se jim to i líbí.

Původní NATO vyměněný za jinou, trochu odolnější, variantu "trikolory".

 

post-67271-0-04258100-1552681269_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem strašně rád, že se hodinky stále líbí. Jsem nadšený, co s nimi dokážete udělat (v různých kombinacích řemenů). 

Stejně tak mě těší, že se nám asi podařilo podpořit vlastenectví a národní hrdost :) Holt vlajka je vlajka :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...