Přejít na obsah

Fotka

Koscom

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
297 odpovědí na toto téma

#281 jovani

jovani

Megazávislák

• Member_50
  • 3 330 příspěvků(y)

Publikováno 2.červenec.2018 - 08:19

doporucujem aj ja, ako zakaznik zo SR.
max. ochota a skvely pristup k zakaznikovi

#282 M.Kus

M.Kus

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 17.červenec.2018 - 17:38

Tak taky přidám hodnocení.

V pondělí 9. Července jsem si tam byl vybírat hodinky. Nechal jsem si ukázat 4 hodinky co mě zajímaly nejvíc a porovnával.
Když jsem vybral Certiny paní/slečna se ptala o kolik budu chtít zkrátit tah. Mezi tím nabídla vodu, takže sem si sedl do křesílka a trochu se po tom těžkém výběru osvěžil.
Za chvilku byly hodinky hotové, seřízené, vše připraveno. Krabičku jsem nechal na prodejně a šel se kouknout po Praze (nejsem z Prahy) odpoledne jsem se vrátil po příchodu si mne všiml prodavač, že si jistě jdu pro tu krabičku, ještě jsem se ptal na nějaký servis a td poděkoval a šel.

Nákup tedy 100% spokojenost a ta voda potěšila - málo kde se tohle stává.

V pátek 13 jsem byl na prodejně znovu s tím, že ten tah je mi přeci jen ještě dlouhý a nechám si ubrat ještě článek.

Ujal se mne pán a že ok ubereme. Za chvilku bylo hotovo, zkouším jo teď je to ono.

Potom sem si nechal ukázat ještě jedny hodinky na kterých se mi líbil černý kožený pásek s bílou nití a motýlovou sponou. Po přeměření, že rozměr je stejný mi prodejce ještě nabídl, že mi nechá pásek napůl nandat abych si mohl lépe prohlídnout kombinaci.
Za pár minut přišel jiný pán a ukazoval mi vzniklou kombinaci. Pěkný řemínek jsem si objednal.
Za chvilku se vrací a předává mi zpět hodinky s tím, že tedy cca za 2 týdny by řemínek měl být.

Ptám se kolik budu platit. Prý nic. Říkám a to zkrácení tahu? To je v pořádku to máte zdarma.

Takže i druhá návštěva, kdy jsem prakticky nic tedy zatím nekoupil a obsluhu zdržel, nechal si zkrátit tah a na zkoušku nahodit jiný řemínek naprostá spokojenost.

Když si vemu nějakou průměrnou cenu hodinek jaké tam mají a že na prodejně jsou hodinky i přes milion a já tam v podstatě kupoval hodinky ze spodku nabídky za 15000 tak se mnou bylo jednáno příjemně, slušně a s velmi aktivním a ochotným přístupem prodejce - ani by mne nenapadlo se zeptat zda mi mohou nahodit řemínek na ukázku. Dostal jsem informace které jsem chtěl a další informace navíc ohledně servisu a td. A ta voda mne opravdu potěšila.

Cena jde sice na internetu o pár stovek níž, ale to se nemusí vždy vyplatit a člověku někdy přijde zboží ve stavu, který pokazí radost.
Zde má člověk jistotu a 5 letá záruka se také hodí.

Takže za mne Koscom jednoznačně ano mohu doporučit.

Tento příspěvek byl upraven od M.Kus: 17.červenec.2018 - 17:42

#283 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 905 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2018 - 15:09

Potřeboval jsem osičku do spony u Seik. Obsluha velmi vstřícná a ochotná. Osička neorigo, což mi nevadí, ale že je širší a krátká tak to mi sakra vadí. Jen jednou jsem se spolehl na odborníky. A to stačilo osu ze spony vyndat a podle ní zvolit náhradu. To pomíjím fakt, že osička stála 40 kaček a já jich onehdá koupil za 80 kaček 200 kusů. Taky čína. Tolik tentokrát ke Koscomu.

Time is Life. Je to dar i prokletí.

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Test Seiko vs?

#284 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 832 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 26.srpen.2018 - 15:48

Potřeboval jsem osičku do spony u Seik. Obsluha velmi vstřícná a ochotná. Osička neorigo, což mi nevadí, ale že je širší a krátká tak to mi sakra vadí. Jen jednou jsem se spolehl na odborníky. A to stačilo osu ze spony vyndat a podle ní zvolit náhradu. To pomíjím fakt, že osička stála 40 kaček a já jich onehdá koupil za 80 kaček 200 kusů. Taky čína. Tolik tentokrát ke Koscomu.

smůla na kreténa, na kterého jsi narazil...

Proběhlé obchody

#285 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 905 příspěvků(y)

Publikováno 27.srpen.2018 - 07:18

smůla na kreténa, na kterého jsi narazil...

Ať už je nebo není kretén, třeba měl jen slabší chvilku, nebo se prostě hodí na jinou práci lépe, nepochopil jsem, proč si vůbec vzal moje hodinky sebou do zákulisí, když to pak takhle dopadlo.

Time is Life. Je to dar i prokletí.

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Test Seiko vs?

#286 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 782 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 11.září.2018 - 10:08

Do Koscomu chodím rád, mám tam pravda lehce nadstandardní vztahy, ale stejně se tam vždycky cítím příjemně. Dneska jsem si při nákupu alpinek opět příjemně popovídal :). A co se týče osiček, přímo vedle mě řešila obsluha výměnu zlomené u starších hodinek. Přímo u pultu, na počkání a pán to měl grátis i když se snažil obsluze něco vnutit. Slabší den si může vybrat každý, ale snad to je výjimka.

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Fortis B-42 Black & Black Limited Ed., Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Eterna Sonic Electornic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, IWC cal. 74, Swatch System 51, a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#287 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 3 346 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 9.leden.2019 - 12:38

Vcera odoslane, dnes dorucene, parada.

#288 vlk007

vlk007

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 50 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:TAG Heuer, Omega, Christopher Ward

Publikováno 27.leden.2019 - 17:41

taky můžu doporučit. člověk se tam cítí v pohodě i když se chce jen pokoukat...mají hezky udělané výlohy v pasáži :-)...tam strávím vždycky dost času.

#289 cema

cema

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 7.březen.2019 - 22:53

Byl jsem v Koscomu nechat vymenit baterku ve dvou hodinkach (Certina, Luminox) a nechal udelat tlakovku na 10 ATM. U Certin vse ok, u Luminoxu pry tlakovka nevysla, ze tesneni na dynku je podle hodinare ok a ze bude pravdepodobne spatne tesneni pod korunkou. Ale bohuzel ho nemaji a musim do autorizovaneho servisu. Tak jsem jel domu, koukam na net a servis Luminoxu je kousek od Koscomu. Druhy den jsem tam sel, rekl jsem jim, to co mi sdelili v Koscomu. Pan hodinky vzal pod lupu (primo prede mnou na pultu), chvili je prohlizel, vzal sroubovak, a na dynku jeden sroubek po druhem kontroloval. Povida, bohuzel mate u jednoho strzeny zavit, to je na vymenu pouzdra. Upozornuju, ze nez dosla baterka hodinky byly casto pod vodou a bez problemu. Hned me napadlo, jestli to neudelali pry te vymene baterky, preci by to pri dotahovani museli poznat, ze je strzeny zavit a nerikali mi o spatnem tesneni. No chtel jsem tam hned jit, ale nemel jsem sebou doklad o vymene a ted jsem az do pondeli mimo Prahu. Fakt jsem z toho spatnej. Hodinky nejsou moje, nabidnul jsem se, ze tam jdu se svyma, tak je vezmu taky a ted je vratim v tomhle stavu. Pred tim byly 100%. Vubec nevim, co mam delat? Ale i kdyby to udelali oni, tak to nepriznali hned a ja jim to nemam jak dokazat. :-(

#290 Ondra

Ondra

• Member_50
  • 865 příspěvků(y)

Publikováno 8.březen.2019 - 05:37

Takova hloupa otazka: kdyz hodinky nejsou tvoje, jak vis, ze byly 100 % v poradku? Ony vodotesnost fakticky mohou udrzet i s jednim strzenym zavitem, zejmena takove to bezne koupani.

Jinak tedy obecne, tohle jsou presne dovody, proc nemam rad hodinky na baterku a uz vubec ne dynko na sroubky...

#291 cema

cema

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 8.březen.2019 - 09:54

Tak jsou otce. Byla to prvni vymena baterky, nikdo se v tom jeste nehrabal. I kdyby nebyly v poradku, tak by to meli rict, ze je strzeny zavit a kvuli tomu netesni a ne ze je asi spatne tesneni.

#292 cema

cema

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 13.březen.2019 - 08:58

Tak jsem do Koscomu včera došel vylíčil jim celou situaci. Slečna/paní od začátku milá, žádný kyselý ksichty, hodinky donesla hodináři, pak se vrátila s tím, že je opraví (zdarma) a udělají tlakovku, aby bylo vidět, že jsou ok. Ale že to bude trvat min. týden. Tak jsem souhlasil, hodinky tam nechal a budu čekat na telefon. Zatím přístup 1*.

#293 emef

emef

Kurvy, chlast a chlebíčky

• Member_50
  • 1 721 příspěvků(y)
  • Bydlí:PHA/ÚL
  • Fanoušek značky:Inhauz!

Publikováno 8.květen.2019 - 12:05

Po strašně dlouhý době jsem kupoval takzvaně "vod novejch" a shodou náhod a hlavně piv právě v Koscomu. A bylo to hezký. I s tou kávičkou a povídáním a když mi někdo ten tah i zkrátil, že jsem si sám nedočkavě hned nedodrbal pouzdro, tak to má člověk pak hned takovej hezkej den. :) I vyčurat jsem se tam byl. Pěkný. :)

#294 cema

cema

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 4.červen.2019 - 12:56

Tak to trvalo dlouho, ale hodinky opraveny zdarma. Obsluha (dámská, v mém případě) milá. Za mě ok.

#295 Irma Bunt

Irma Bunt

Závislák

• Member_50
  • 685 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Nomos

Publikováno 19.srpen.2019 - 09:19

Opět pozitivní zkušenost. SKX013 po záruce začaly divně chrastit a přestaly se natahovat, takže asi uvolněný rotor (sám si je neotevřu, natož abych je opravil). Příjemný personál si je odnesl na servis a za pár minut je přinesl zpět. Moje původní domněnka se potvrdila (uvolněný rotor), ale čekal jsem, že mi sdělí rozsah poškození, cenu a dobu opravy. Nicméně hodinky byly za oněch pár minut opraveny a nic si neúčtovali. 

#296 PEtrS

PEtrS

Závislák

• Member_50
  • 638 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 23.srpen.2019 - 21:22

Dnes proběhl můj druhý nákup v Koscomu. Znovu super přístup, kafe, voda.
Dost dlouho jsem je otravoval s ideálním nastavením tahu, pak si ještě nechal hodinky přehodit na jiný řemen. Všechno s úsměvem a v klidu.

#297 Pavel37

Pavel37

Začátečník

• Members
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25.srpen.2019 - 22:17

V pátek na prodejně, natěšenej na nový, jak malý děcko na hračku. Bohužel je neměli(na webu/ na prodejně skladem) objednat již nepůjdou. No škoda, bylo to takový rychlý, tak nějak jsem asi čekal víc. Prostředí hezký, zbytek už bohužel nemohu posoudit. Škoda, musim jinam:/

Tento příspěvek byl upraven od Pavel37: 25.srpen.2019 - 22:21

#298 PEtrS

PEtrS

Závislák

• Member_50
  • 638 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 2.září.2019 - 06:06

Přidám ještě zkušenost s reklamací. U skoro nových Hamiltonů přestal jít hacking.
Oprava proběhla během jednoho týdne a hodinky zase fungují, jak mají. Za mě všechno v pořádku.