Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

i já se přidám k hodnocení prodavačů v prodejně Koscom Na Poříčí. Sice moje hodinky Longines Admirál nebyly skladem, ale s přístupem a odborným výkladem jsem byl spokojen. Pouze mne vadí rozdílné ceny na internetu a v obchodu. Jinak internetová prezentace je katastrofální včetně možné aktualizace. V době prodeje všeho přes e-obchod, tento krok vedení nechápu.

 

s tím se musím ztotžnit a už jsem několikrát na prodejně diskutoval o tomto neduhu - na druhou stranu je asi potřeba brát v potaz kolik % prodaných hodinek jde přes internet a zda se vyplatí investovat do třeba týdenního upgradu stránek - no chybí jim asi dobrý fotograf :smile_anim: a někdo kdo by se o to staral - nevíte o někom ? :goof:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

s tím se musím ztotžnit a už jsem několikrát na prodejně diskutoval o tomto neduhu - na druhou stranu je asi potřeba brát v potaz kolik % prodaných hodinek jde přes internet a zda se vyplatí investovat do třeba týdenního upgradu stránek - no chybí jim asi dobrý fotograf :smile_anim: a někdo kdo by se o to staral - nevíte o někom ? :goof:

 

Mlha se hlásí........
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem se tam byl podivat. V tom Koscomu. Ochotny byl ten pan, to jo. Dokonce tam meli model vod Seika, kterej sem tuhle shanel vsude po svete, protoze se uz dlouho nevyrabi..... The Great Blue GMT. Akorat , ze stojej pres dvanact ... Tak sem si je aspon zkusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ducati.corse

Koscom je slovo které nechci už slyšet,tak jak řešej reklamace tam je snad neřešej ani poláci na burze... pokud by někoho zajímalo co a jak tak sz !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koscom je slovo které nechci už slyšet,tak jak řešej reklamace tam je snad neřešej ani poláci na burze... pokud by někoho zajímalo co a jak tak sz !

 

Klidně to tady řekni veřejně a narovinu. Od toho tady to forum je a tohle vlákno jakbysmet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnes mě v Koscomu velmi mile překvapili - kupoval jsem řemen, nejen že byli ochotní, ale když jsem doma zjistil, že jsem si koupil velikost XL, tak bez problémů vyměnili. Navíc když jsem poptával, kolik by stála trnová spona od Fortisu, tak pán zašel dozadu, po chvíli přišel se sponou a na otázku, kolik že mu za ní dám, mi řekl nic. Prý ji kdysi sundal ze svých hodinek a je mu na nic. Příjemná zkušenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já mám taky dobrou zkušenost, v pátek jsem potřeboval přidat dílek k tahu k Omegám, za pár minut hotovo, o žádnym novym šrámu nevim, peníze si za to vzít nechtěli. Ne že by tak stovka byla otázka života a smrti, ale potěšili mě. A příjemná prohlídka Perreletů, parádní hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Velkou výhodou je jejich sortiment v nižší a střední cenové hladině. Větší prodejnu hodinek nižší a střední cenové úrovně v Praze a okolí neznám, ale podotýkám, že nejsem žádný znalec. BTW znáte někdo obchod s širším sortimentem levnějších a středně drahých hodinek v Praze?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Koscomu se práší z ...

 

Jsem sem něco zapomněl napsat.

V září jsem vzal k oživení do ruky hodinky, koupené na podzim loni v hentom Koskome. Asi měsíc jsem je nenosil, tak odšroubuju korunku, povytáhnu a ejhle - zůstala mi v ruce i s osičkou. Necejtil jsem vůbec žádný prasknutí nebo odpor. Myslel jsem, že nebude problém uplatnit dvouletou záruku a při nebližší příležitosti jsem vyrazil do Koscomu. Počkal jsem si, až bude mít čas pan H....., který mi hodinky prodával. Všechno mu řeknu, on hodinky začne "zkoumat" a :

 

- Hm, ty hodinky vám spadly, že?

- Ne, ty hodinky nespadly.

- Dostaly nějakej silnej náraz , viďte?

- Ne, nedostaly náraz, umim s k hodinkám chovat a podívejte se, jak vypadají, i spona tahu je jak nová.

 

Cvíli ještě zkoumal a :

- No víte, ty hodinky jsou po pádu a my je do záručního servisu nevezmem. Ale víte co, my bysme je stejně poslali k Dušákoj, tak tam třeba zajděte, třeba vám budou věřit, že vám nespadly a vezmou vám je. Vy jste v tom víc zainteresovanej, nás to zas tak moc nezajímá.

 

Vážně, nekecám. Zalapal jsem po dechu, popřál mu "hodně úspěchů v osobnim i profesnim životě" a šel k Dušákům. Tam byl mladší chlápek, co jsem ho neznal, tak ho seznámím s problémem, on si hodinky lupou prohlíd a :

 

- Jasně, nechte to tady, zavolám, až to bude hotový. Počítejte tak se čtrnácti dny.

 

Volal asi za čtyři dny, že hodinky jsou připravený. Byly opraveny zdarma v rámci záruky.

 

Takže v tomto vlákně, i když na blbým místě, chválim Dušáka, a za mě

NEVER KOSCOM!

 

edit - překlep

Upraveno uživatelem vojt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Byl jsem si letos v listopadu kupovat hodinky Festina 16567/8 a po dobré zkušenosti s koupí Zen, jsem se rozhod, že opět nakoupím tam, kde to znám tedy Koscom. Ujal se mě takový ten prodavač typu strašně tomu rozumim šéfe, tak vám to vokážu, do toho žvejkal jak kovboj. Prodavač mi hodinky předved, nechal vyzkoušet. Na ruce mi seděly dobře, tak jsem si je vzal. Z hodinek jsem měl radost, tak jsem odcházel štastnej, ale i když jindy mi to nevadí, pokud mě prodavač fakuje nebo dělá machra (ideální pro mě je, pokud mi prodavač věc jen namarkuje a pozdraví), tak v tomto případě mi toho bylo líto a měl jsem spíš pocit jako bych šel z večerky po nákupu 10 rohlíků a půlky chleba. Určitě bych si příště představoval jinej přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Byl jsem si letos v listopadu kupovat hodinky Festina 16567/8 a po dobré zkušenosti s koupí Zen, jsem se rozhod, že opět nakoupím tam, kde to znám tedy Koscom. Ujal se mě takový ten prodavač typu strašně tomu rozumim šéfe, tak vám to vokážu, do toho žvejkal jak kovboj. Prodavač mi hodinky předved, nechal vyzkoušet. Na ruce mi seděly dobře, tak jsem si je vzal. Z hodinek jsem měl radost, tak jsem odcházel štastnej, ale i když jindy mi to nevadí, pokud mě prodavač fakuje nebo dělá machra (ideální pro mě je, pokud mi prodavač věc jen namarkuje a pozdraví), tak v tomto případě mi toho bylo líto a měl jsem spíš pocit jako bych šel z večerky po nákupu 10 rohlíků a půlky chleba. Určitě bych si příště představoval jinej přístup.

 

to muselo teda bejt něco, když tě to drží od 7 prosince :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Vcera jsem si byl v Koscomu nechat zkratit tah na dvou hodinkach, za par minut hotovo, hezka a celkem prijemna slecna a pekna vystava hodinek (Zaujaly me fortisy). Stalo me to kilco a asi si tam poridim G-shocky :P.....Ale jak jsem na to zkracovani koukal, asi si poridim ten pristrojecek na to spolecne s vystezejkovacem a budu si to delat sam :P ... Za me zkusenost kladna, jo a maj peknou vizitku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak o tom žádná, slečna je hezká :)

 

Vcera jsem si byl v Koscomu nechat zkratit tah na dvou hodinkach, za par minut hotovo, hezka a celkem prijemna slecna a pekna vystava hodinek (Zaujaly me fortisy). Stalo me to kilco a asi si tam poridim G-shocky :P.....Ale jak jsem na to zkracovani koukal, asi si poridim ten pristrojecek na to spolecne s vystezejkovacem a budu si to delat sam :P ... Za me zkusenost kladna, jo a maj peknou vizitku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...