Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

Ahoj Harvy, mě se líbily natolik, ze jsem byl schopen za ty hodinky dat i víc. Mam rad Japonsky hodinky, mam rad hranatý hodinky. Líbily se mi moc, ale váhu pro mě ma velkou, jestli jsou v pořádku, tzn jen poškozeny a opraveny/opravovany, nebo slepenec. Takže mě to štve dost. Zkoušel jsem najít na netu Seiko katalogy, nějaké mam z Watchhunter, ale ne vsechny a tak jsem je koupil bez kontroly :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj Harvy, mě se líbily natolik, ze jsem byl schopen za ty hodinky dat i víc. Mam rad Japonsky hodinky, mam rad hranatý hodinky. Líbily se mi moc, ale váhu pro mě ma velkou, jestli jsou v pořádku, tzn jen poškozeny a opraveny/opravovany, nebo slepenec. Takže mě to štve dost. Zkoušel jsem najít na netu Seiko katalogy, nějaké mam z Watchhunter, ale ne vsechny a tak jsem je koupil bez kontroly :-(

 

Ono příště pro hrubou představu stačí, když si vygooglíš číslo vzadu na dýnku. Když zadáš do Googlu 6309-7330, vypadnou ti úplně jiné hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová zpráva:

Hodinky reklamovány u prodejce, dohodnuta vratka.

Předpokládám, že to dopadne dobře, dostanu peníze zpět a hodinky se zase objeví na Aukru.

Takže budete mít i vy šanci zakoupit jedinečný originál!

V každém případě, moc děkuji všem zúčastněným za pomoc a otevření očí...

Joe

Upraveno uživatelem Joe75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vím, že se sem tyto hodinky příliš nehodí, každopádně Seiko aplikace je identifikovala jako rok 1981 nebo 1991. Takže tak na pomezí Vintage. Koupil jsem je kvůli military vzhledu a tak trochu ze zvědavosti, ale s novým řemenem vypadají dobře a rychle jsem se do nich zakoukal. Velikost je ideální pro malé zápěstí, ale jsou o něco větší než mé ostatní pětky. Na ruce z nich mám fakt dobrý pocit. Asi do nich výhledově zainvestuji.

to je docela solidní, mám něco podobného, ale nenapadlo mi to hodnotit jako military vzhled, no ale proč ne. Fajné.

:notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...