Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Takže na kartě je vždycky AD ať koupíš hodinky kdekoliv?

Když koupíš od solidní šedivky v EU tak ano, příkladem buď třeba uhrinstinkt.de.

 

V porovnání s tím máš jomashop a jiné US eshopy kde nedostaneš kartu a řešíš záruku s prodejcem.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když koupíš od solidní šedivky v EU tak ano, příkladem buď třeba uhrinstinkt.de.

 

V porovnání s tím máš jomashop a jiné US eshopy kde nedostaneš kartu a řešíš záruku s prodejcem.

Tak pokud dostaneš zaktivovanou Breitling kartu od uhrinstinkt s AD prodejcem, tak není co řešit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo jakým způsobem ty karty aktivují, speciálně Breitling. Mašiny na to mají pouze AD co já vím a ta karta se musí strčit dovnitř a přeci kartu neposílají z Německa do Itálie k aktivaci....

Představ si ze si AD v Itálii, přijdou ti hodinky, sedivka která od tebe nakupuje chce hodinky, zaktivujes kartu a komplet balení posles do Německa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Představ si ze si AD v Itálii, přijdou ti hodinky, sedivka která od tebe nakupuje chce hodinky, zaktivujes kartu a komplet balení posles do Německa.

Takže se ti asi může lehce stát, že ti příjdou hodinky od šedivky, kde už běží čtyři měsíce záruka :-) Nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se ti asi může lehce stát, že ti příjdou hodinky od šedivky, kde už běží čtyři měsíce záruka :-) Nebo?

Řekl bych že záleží na tom jestli jsou skladem nebo na objednávku :) Jestli je cenový rozdíl tak znatelný tak pár týdnů či měsíc by mě netrápil, můžeš si říct že rozdíl ceny je jeden nebo dva servisy takže dalších pár let záruky :))

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, zní to určitě zajímavě, ale stejně si nejsem jistý jestli bych na to měl koule tímto způsobem kupovat hodinky třeba za dvě kila....spíš asi ne :-)

Tak každej to má jínak, někdo si ten výlet do Německa kvůli pár desítkám tisíc udělá někdo si dá kafe u Dušáka, já tam třeba nikdy nenakupoval protože ty cenové rozdíly mi přišly vždy tak diametrálně rozdilné že jsem ani nezkoušel vyjednávat. Já osobně jsem nakupoval různě ze zahraničí a vždycky bez problému a třeba zmíněný uhrinstikt toho prodá tolik že tam bych se nebál, pošta zadáčko nebo osobka v reichu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, presne dle vkusu kazdeho soudruha. Ja sem se zakoukal do Moonu a cim vic toho o nich ctu a zjistuju, tim je mam radsi a tak jsem si samozrejme udelal prehled, kolik stojej...takze se podelim (prepocty do Kc pri dnesnich cenach a kurzech):

 

1) klasicky Moony 42mm, reference 311.30.42.30.01.005, hesalit na tahu

 

cena na webu Omegy - 120 015 Kc

Monaco Luxury Watch - 78 765 Kc

Uhrinstinkt - 85 602 Kc

Dusak - nepamatuju se presne, ale na visacce bylo 118k ci 119k Kc

 

Rozdil mezi Monakem a Dusakem je 40 235 Kc, coz je 33,8% ceny.
 

2) klasicky Moony 42mm, reference 311.30.42.30.01.006, safir na tahu

 

cena na webu Omegy - 142 875 Kc

Monaco Luxury Watch - 89 505 Kc

Uhrinstinkt - 99 896 Kc

Dusak - nebyly skladem, ale bylo mi receno neco kolem 148k Kc

Rozdil mezi Monakem a Dusakem je 58 495 Kc, coz je 39,5% ceny.
 

3) FOIS 39,7mm, reference 311.32.40.30.01.001, safir na kuzi

 

cena na webu Omegy - 121 158 Kc

Monaco Luxury Watch - 78 765 Kc

Uhrinstinkt - 80 414 Kc

Dusak - nebyly skladem, ale bylo mi receno neco pres 120k Kc


Rozdil mezi Monakem a Dusakem je 41 235 Kc, coz je 34,3% ceny.
 

 

Nevim, jak ostatnim, ale mne by v pripade nakupu (a pri nemoznosti vyuzit vyse uvedene cesty pres nekoho tady na foru) ta uspora za to stala (jak se tu psalo, to jsou tak dve generalky a nejspis jeste zbude na nakej ten remen ke stridani a na pivko). Zatimco u FOIS je ten rozdil mezi Monakem a Uhrinstinkt celkem malej v pomeru k cene hodinek, tak u klasickejch uz je to dost, u safiru dokonce pres 10k Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, presne dle vkusu kazdeho soudruha. Ja sem se zakoukal do Moonu a cim vic toho o nich ctu a zjistuju, tim je mam radsi a tak jsem si samozrejme udelal prehled, kolik stojej...takze se podelim (prepocty do Kc pri dnesnich cenach a kurzech):

 

1) klasicky Moony 42mm, reference 311.30.42.30.01.005, hesalit na tahu

 

cena na webu Omegy - 120 015 Kc

Monaco Luxury Watch - 78 765 Kc

Uhrinstinkt - 85 602 Kc

Dusak - nepamatuju se presne, ale na visacce bylo 118k ci 119k Kc

 

Rozdil mezi Monakem a Dusakem je 40 235 Kc, coz je 33,8% ceny.

 

2) klasicky Moony 42mm, reference 311.30.42.30.01.006, safir na tahu

 

cena na webu Omegy - 142 875 Kc

Monaco Luxury Watch - 89 505 Kc

Uhrinstinkt - 99 896 Kc

Dusak - nebyly skladem, ale bylo mi receno neco kolem 148k Kc

 

Rozdil mezi Monakem a Dusakem je 58 495 Kc, coz je 39,5% ceny.

 

3) FOIS 39,7mm, reference 311.32.40.30.01.001, safir na kuzi

 

cena na webu Omegy - 121 158 Kc

Monaco Luxury Watch - 78 765 Kc

Uhrinstinkt - 80 414 Kc

Dusak - nebyly skladem, ale bylo mi receno neco pres 120k Kc

 

Rozdil mezi Monakem a Dusakem je 41 235 Kc, coz je 34,3% ceny.

 

 

Nevim, jak ostatnim, ale mne by v pripade nakupu (a pri nemoznosti vyuzit vyse uvedene cesty pres nekoho tady na foru) ta uspora za to stala (jak se tu psalo, to jsou tak dve generalky a nejspis jeste zbude na nakej ten remen ke stridani a na pivko). Zatimco u FOIS je ten rozdil mezi Monakem a Uhrinstinkt celkem malej v pomeru k cene hodinek, tak u klasickejch uz je to dost, u safiru dokonce pres 10k Kc.

Přesně tak, rozdíl mezi AD a noAD ( neříkejme jim šedivky, protože kolikrát jsou barevnější, milejší, ochotnější a rychlejší  ) je v tom, že AD nemají billboardy se svým ksichtem, nebo jiným ksichtem, kolem dálnic. Neplatí reklamu v lesklých časopisech, obvykle s nějakým slaboduchým claimem,  kde obvykle 70% remitendy jde rovnou do stoupy, a nemusí se tvářit jako že vymysleli teorii relativity. Prostě jen nedostali AD licenci, protože prostě na trhu licenci dostali jen dva, tři obchodníci. Že nejsou milí, ani ochotní, ani flexibilní, centrály v Watch walley nezajímá, protože jsme malý trh a tudíž pod rozlišovací schopnost centrál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si koupil jedny Breitlingy pres Uhrinstinkt. Poslali elektrickou zarucni kartou vyplnenou od italskeho AD s aktulnim datumem. 

 

Ted naposled jsem si objendal Panerai z Italie. Zarucni karta byla vyplnena od AD ze stejneho mesta kde byl ten internetovy obchod. Taky s aktualnim datumem..

Nakonec jsem se rozhodl ze je nechci a poslal jsem je zpatky. Jak jim hodinky prisli, tak mi vratili plnou cenu.. Byl to nakup pres Chrono24...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...