Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Voe uz si nejaky hodinky kup at je pokoj, to je reci kolem, hotova onanie. Kdo to ma furt cist. A kdyz to doctu do konce tak napises hodinky nemam a neplanuji. To je jak dotahnout domu nejhlasitejsi pichnu z baru a zjistit ze ma v gatich misto krasne puklyho jezka dvacet deka tocenyho salamu vcelku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 ...   hodinky nemam a neplanuji. To je jak dotahnout domu nejhlasitejsi pichnu z baru a zjistit ze ma v gatich misto krasne puklyho jezka dvacet deka tocenyho salamu vcelku.

ha,ha,dobrý přirovnání :lol2: :lol2:

 

Sem si prsknul kafe na noťase ,kujwa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoliv, nepotrebuji. Hodinky zadne nemam a i kdyz se mi jich par libi, zatim ani nakup zadnych neplanuju. Jen mne zajima, jak to vsechno kolem hodinek funguje ci nefunguje. Je to totiz hrozne zajimavy.

Pokud te tohle tema (nebo moje prispevky) stve, tak si ho necti a vsichni budou spokojeny ;-)

Tos me spatne pochopil. Tve tema me nestve, a jsem vesmes spokojeny, diky. Jen mi to zcela subjektivne pripadalo tak, jak jsem napsal, a proto jsem se  k tomu vyjadril - celkem neutralne, myslim - ze koupit si muze kazdy co mu penezenka a svedomi dovoli. Tot vse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe uz si nejaky hodinky kup at je pokoj, to je reci kolem, hotova onanie. Kdo to ma furt cist. A kdyz to doctu do konce tak napises hodinky nemam a neplanuji. To je jak dotahnout domu nejhlasitejsi pichnu z baru a zjistit ze ma v gatich misto krasne puklyho jezka dvacet deka tocenyho salamu vcelku.

 

:gora:

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdojinej, to je skoro do pamětihodností! Taky jsem se vydatně zasmál :lol2:

 

Jinak k tématu: nenapadá mě důvod (racionální nebo morální), proč nenakoupit u nonAD, každej tu hru na kávičky a vyjednávání hrát nechce. Já na to třeba moc povahu nemám a "šedivka" přece není jako kupovat padělek nebo čorku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta nejzajmavejsi cast jak to funguje je "off-record" a s tvym filosoficko-doktorandsko-zvidavym pristupem ze si vlastne ani nic nechces koupit a jen jedes v teoreticky rovine ani nedozvis....jako je blby to docist az sem a byt spokojeny....nema co stvat, spis si myslet svy je reseni :-)

 

 

Nikoliv, nepotrebuji. Hodinky zadne nemam a i kdyz se mi jich par libi, zatim ani nakup zadnych neplanuju. Jen mne zajima, jak to vsechno kolem hodinek funguje ci nefunguje. Je to totiz hrozne zajimavy.
Pokud te tohle tema (nebo moje prispevky) stve, tak si ho necti a vsichni budou spokojeny ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe uz si nejaky hodinky kup at je pokoj, to je reci kolem, hotova onanie. Kdo to ma furt cist. A kdyz to doctu do konce tak napises hodinky nemam a neplanuji. To je jak dotahnout domu nejhlasitejsi pichnu z baru a zjistit ze ma v gatich misto krasne puklyho jezka dvacet deka tocenyho salamu vcelku.

:D :D

 

Jako minimalne je to trochu zvlastni na hodinkovem foru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe uz si nejaky hodinky kup at je pokoj, to je reci kolem, hotova onanie. Kdo to ma furt cist. A kdyz to doctu do konce tak napises hodinky nemam a neplanuji. To je jak dotahnout domu nejhlasitejsi pichnu z baru a zjistit ze ma v gatich misto krasne puklyho jezka dvacet deka tocenyho salamu vcelku.

 

Made my day  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem, kteri prispivaji k veci. 

Hateri a radoby vtipalci jsou mi u zadi. Ja trollit do jinych temat nechodim, ale pokud to nekoho bavi, tak prosim-zakladatel tematu jej v ramci moderovani bohuzel nemuze promazat, takze posty zustavaji svedectvim o urovni jejich tvurcu.

 

to Ondra:

Na hodinkovy forum a k AD chodim proto, ze mne hodinky zajimaji a libi se mi, ale necitim potrebu nejake mit doma. To je uplne stejny jako to ma nekdo treba s veteranama - brouzda po netu, zajde na vystavu ci na sraz, ale doma zadnej nema, at uz je to z jakehokoliv duvodu. 


A jinak jeste jednou - tohle vlakno jsem zalozil proto, ze mne proste zajima, jak vlastne celej ten AD/non AD byznys funguje a myslim, ze jiste nejsem sam. Nikoho to nenutim cist a pripadne opovrzlive komentare o "nevazenych clenech" jen proto, ze mne zajima, jak neplatit vice nez je nutne fakt cist netouzim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

No ja ti nevim, mne to prijde zvlastni... jako kdybys s vrcholovejma fotbalistama chtel rozebirat, jestli zimni soustredeni je lepsi tam nebo jinde a pritom jsi v zivote nestal na hristi... mozna pro tebe je to zajimavej pokec, ale tem fotbalistum prinasis nulovou pridanou hodnotu... sorry za uprimnost ;)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Bohdan:

Rozumím oč ti jde. Zajímat se o hodinky a přitom žádné nechtít, na tom není nic proti ničemu. Taky se zajímám o dopravní prostředky do vesmíru a zatím neplánuji žádný pořídit. Přesto bych ale v hodinkovém byznysu nehledal nic záhadného. Je to obchod jako každý jiný, někdo v tom umí chodit, jiný ne. Odebíráš hodně = máš lepší ceny než jednorázový kupce. Také samozřejmě záleží na osobních dovednostech a zkušenostech každého obchodníka. Svým způsobem jsou šedivky i někteří místní členové, kteří prostě nakoupí a časem prodají. Nehledej v tom žádnou záhadu :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...