Přejít na obsah

máte neomezený rozpočet...


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Osobne bych si v tehle cenovce vybral vpohode :-).

Expy II polarky, nebo Zenith a jeste by zbylo.

Bohuzel tenhle rozpocet nemam.

 

Pokud bych měl uvažovat v rovině, že si mohu vybrat libovolně drahé hodinky (bez možnosti je pak prodat či jinak těžit z jejich ceny), tak bych své Expy II polárky v danou chvíli za žádný jiný nevyměnil   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych měl uvažovat v rovině, že si mohu vybrat libovolně drahé hodinky (bez možnosti je pak prodat či jinak těžit z jejich ceny), tak bych své Expy II polárky v danou chvíli za žádný jiný nevyměnil   

Tohle uz vim ted tez :-(.

Liqid- nastesti pro me dusevni zdravi- nemaji datum, coz mi dovoli si oddechnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle uz vim ted tez :-(.

Liqid- nastesti pro me dusevni zdravi- nemaji datum, coz mi dovoli si oddechnout.

 

Datum jsem se odnaučil na moonech :) což se ukázalo jako fatální chyba, protože teď pokukuju i po exp1 a milgách. A mám dilema, protože se bojím, že expy budou za chvíli nudit (navíc moje DJ se od nich moc neliší) a milgy jsou na mě možná až moc velká divočina... a teď babo raď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datum jsem se odnaučil na moonech :) což se ukázalo jako fatální chyba, protože teď pokukuju i po exp1 a milgách. A mám dilema, protože se bojím, že expy budou za chvíli nudit (navíc moje DJ se od nich moc neliší) a milgy jsou na mě možná až moc velká divočina... a teď babo raď.

Ja bych ti poradil jen jedno a to slyset nechces :-).

Ja to bez data zkousel uz nekolikrat a nejde to, dam to max den, bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak zas do lázní datumku nepotřebuješ, na odjezd si dáš upomínku do mobilu :) a s tím jak často jsi někde na rekreaci, tak by se jedny bezdatumkovky daly unosit :D

ja sa vobec cudujem, na co on tie hodinky ma. stale je niekde pri mori, na kopcoch, v kupeloch, na dovolenkach :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš si k tomu představit i tu historku: Zachráníš život Billu Gatesovi, když mu zaskočí kost v jídelně u vás na sídlišti a on říká, ?Co by sis přál na oplátku?? Přitom cudně klopí oči a náhodou si všimne, žes posledních několik výplat šetřil na renovaci tvých starých Igenů u Eltonu a zjistí, že máš fakt rád hodinky. Takže ti nabídne, že ti koupí jedny jakékoliv hodinky. Ty si samozřejmě vybereš, že chceš Greubel Forsey. On ti je doveze a ty se za týden pokazí. Ty samozřejmě nemáš ani na letenku, abys je dovezl do servisu a České Poště nevěříš, protože předloni tvé tetě ztratili polštářek z Tchiba. Takže je nabídneš na fóru v inzerci, přičemž ti nikdo nevěří, že to není vtip a beztak, kdo by kupoval nefunkční hodinky. Takže je nakonec prodáš Sibiřovi za pade, poplatíš složenky a ještě ti zbude dost peněz na to, aby sis konečně mohl nechat zrenovovat i ty tvoje druhé Igeny. Jsi šťastný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a teď vážný dotaz, může k těm hodinkám být přiděláno letadlo ? Dost by to totiž ovlivnilo můj výběr :D 

Jinak pokud je neomezený budget 250 k, tak není lepší si to zkusit vydělat místo času kdy se zabývám nesmyslama? To je ale jen můj názor... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně sem si to představil... Nešťastníka by hrál Mádl, Sibiře Sagvan, pošťačku Krampol, číšníka resp. servírku Věra Bílá a Gatese by hrál Martin Tankvey... A máme to skoro genderově vyvážený...

ja postarku navrhujem Jitku Cvancarovu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...