Přejít na obsah

Fotka

pilotky CORGEUT

6498 čína kůže

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 T1000

T1000

Megazávislák

• Member_50
  • 1 350 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Uherské Hradiště

Publikováno 4.listopad.2018 - 21:15

Prodám čínské hodinky zn. Corgeut. Jedná se o mechanické hodinky s ručním nátahem a průhledem na strojek. Stroj je čínský Unitas 6498, bez zdobení. Hodinky zakoupil původní majitel na e-Bay jako nové a ještě ve fóliích je prodal mě. Jsou ve stavu nových byly jen párkrát na ruce. Ocelové pouzdro tedy nenese známky nošení, snad ani vlásečnici jsem nenašel. Sklo rovněž bez poškození.

Kožený řemínek ( 22-18 ) s černým prošitím nesmrdí, je ohebný a na čajnu kvalitní. Spona je ocelová, trnová, dobře bytelná. Celkové zpracování hodinek hodnotím jako velmi dobré. Celkový stav vidím velmi kriticky na 99 % ( procento dolů dávám za stržené fólie a následné nošení ). O hodinky jsem se dobře staral, ač málo nošeny, nikdy dlouho nestály. 

Rozměry: 

průměr bez korunky: 44 mm

výška: cca 11 mm 

sklo: tvrzené minerální, mírně vypouklé s krásným vnitřním AR, průhled minerál bez AR

váha: 77 g

černý ciferník s plastickými indexy a čísly

Cena je pevná: 1.290,- Kč včetně pojištěného pošťáka v rámci ČR, bez výměn

K vidění v UH po předchozí domluvě, při osobním převzetí samozřejmě nápoj na mě. Další fotky na vyžádání, případné dotazy zodpovím.

Přiložený soubor (y)

Breitling_podpis.jpg?ver=0 seikonew-reduced_1.jpg?ver=0 UHF.jpg?ver=0 heroic18-logo.jpg?ver=0

#2 T1000

T1000

Megazávislák

• Member_50
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2018 - 21:44

rezervace

Breitling_podpis.jpg?ver=0 seikonew-reduced_1.jpg?ver=0 UHF.jpg?ver=0 heroic18-logo.jpg?ver=0

#3 T1000

T1000

Megazávislák

• Member_50
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 6.listopad.2018 - 09:19

Hotovo. Díky Bertovi za prostor.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:6498, čína, kůže