Přejít na obsah

Univerzály do 25 tis.


Doporučené příspěvky

Díky moc všem za tipy.

 

Ruku mám tenčí, takže 40mm průměr je na mě akorát.

 

CW - vůbec se mi nelíbí ty nezužované ručičky, připomíná mi to takové ty dřevěné špachtle, co používají doktoři, když koukají do krku

 

Ball - kyklopa ne, jinak se mi u nich moc nelíbí ty indexy, přijdou mi příliš dlouhé, ten Fireman má zas ten křivý datum

 

Victorinox - cifry 13 - 24 jsou podle mě zaplevelování ciferníku

 

CERTINA DS -1 Powermatic 80 - ty musím nakonec vyřadit z výběru kvůli výšce, 13 mm je dost, už jedny takhle vysoké mám a hlavně teď, když budu půl roku hodinky schovávat pod rukáv, by to byl boj při každém oblékání
 
Mido - tuhle značku jsem vůbec neznal a přiznám se, že na pohled nijak nezaujaly

 

Co se mi líbí:

 

Seiko SARX035 - na tenhle ikonický tvar pouzdra od Seika mám slabost a líbí se mi dost, každopádně za tuhle cenu to už nechci objednávat bez toho, že bych si je na ruce zkusil

Seiko SDGM003 - to samé... ty si v obchodě v Praze nevyzkouším :-(

 

Sin 556i - na ty koukám už dlouhou dobu, líbí se mi německá strohost (vč. nápisu Automatik :-)), super vypadá velikost, dají se osahat v Chronoshopu. Té strohosti se na druhou stranu trochu bojím, aby se neokoukaly (to mi už asi neporadíte :-)) a vadí mi předražený tah (na černé kůži si je ale představit určitě umím).

 

Takže to vypadá, že pokud se v Praze nezjeví ta Seika, jdu si osahat Sinny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinn 556 - strohost se neokouká, právě naopak. Okoukají se ty, které jsou přeplácaný :)

Má pravdu kolega, ale jinak ty Seika jsou top!

Měl jsem SDGM003 dvakrát a Sarx035 hodlám podruhé koupit, tak asi tak. :D

Za danou cenu bezkonkurenční hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Sinn 556 - strohost se neokouká, právě naopak. Okoukají se ty, které jsou přeplácaný :)

Je jen blby, ze se nedostane na pozadovanych 25 tis, ale musi pridat. A uz je tam, kde ho chcem mit :-), musi zvednout cilovou castku.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


 

200 m voděodolnost, šroubovací korunka, antracitový ciferník, aplikované indexy. O hodně hezčí než základní verze - jsou jednoduché, elegantní, přehledné a podle mě splňují ožadavek na univerzály - budou pěkně fungovat ke košili i k triku. Stojí 29, ale vzhledem k 5-ti článkovému tahu to je dobrý kup. Takže pokud se chystáš do Chronoshopu, tak bych je nevynechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, jak to funguje - teď se mi to nezobrazuje ok - tak ještě jednou - 200 m voděodolnost, šroubovací korunka, antracitový ciferník, aplikované indexy. Řekl bych, že o hodně hezčí než základní verze - jsou jednoduché, elegantní, přehledné a současně splňují ožadavek na univerzály - budou pěkně fungovat ke košili i k nějaké casual příležitosti. Stojí 29, ale jak si sám psal - vzhledem k tomu 5-ti článkovému tahu to je dobrý kup. Takže pokud se chystáš do Chronoshopu, tak bych je nevynechal.

 

Jsou to ty Sinn 556 Anniversary BAZAR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za typ na ty anniversary. Ten živý cifr je samozřejmě super, ale trochu mi chybí datum a když už tah, tak spíš ten typ "H", navíc cena je výš než budget, se kterým už se manželka, doufám, smířila  :notworthy: Ke košili mám jiné hodinky, takže tyhle mohou být i lehce toolovější, což ta základní verze splňuje. Každopádně půjdu se tam kouknout a zkušenost na živo s kartami ještě zamíchá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...