Přejít na obsah

Prosím o identifikaci PRIM


Doporučené příspěvky

Dobrý den všem, 

 

z pozůstalosti po dědovi se mi dostaly do ruky jeho hodinky. Nebyl by někdo schopen identifikvoat z jakého období hodinky jsou a jaký je to typ z přiložené fotografie? ( fotku dělala babička, tak je trochu mázlá, ale doufám, že k základní identifikaci bude stačit)

Nejde mi o finační hodnotu, ale ať aspoň vím co si po dědovi schovávám. Citová hodnota je pro mě daleko větši i když budou "pravé a nebo levé".

 

Díky moc předem jen za relevatní příspěvky s odpovědí na můj dotaz.

 

Lukáš

post-66332-0-02904900-1541420655_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Tož v Primbibli uvedeny nejsou. Tento typ pouzdra i ručky však Prim používal a tedy bych se taky klonil k devadesátým létům minulého století. Produkce z F-M to dle mého soudu nebude.

Vidim to uplne stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedomyšlené vyjádření JR_rejpala má jeden zádrhel. Příslušný katalog je na volných listech. Z nich mám pouhé 3 (tři), tedy skoro jistě nemám katalog celý. Z těch třech listů jsem myslím vytěžil omezené maximum, ofotil, upravil a poslal v dobré víře sem do diskuse, čímž svou snahu v této věci končím. Pokud JR_rejpal hledal líp, nechť ofotí, upraví a pošle sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Mipo, nech si laskavě ty invektivy, nevím, proč tak hanlivě komolíš můj nick jen proto, že jsem si dovolil poznamenat, že Tebou postované fotky hodinek s vyznačenými katalogovými čísly, které jsi sem tak pracně vložil (to nemyslím nijak posměšně), nejsou totožné s těmi, které má původní tazatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsi se ani jednou netrefil :)

 

 

Tož to nevím, ten katalog evidentně má, tak to chce jen více pečlivosti při hledání... :smile_anim:

 

 

Nedomyšlené vyjádření JR_rejpala má jeden zádrhel. Příslušný katalog je na volných listech. Z nich mám pouhé 3 (tři), tedy skoro jistě nemám katalog celý. Z těch třech listů jsem myslím vytěžil omezené maximum, ofotil, upravil a poslal v dobré víře sem do diskuse, čímž svou snahu v této věci končím. Pokud JR_rejpal hledal líp, nechť ofotí, upraví a pošle sem.

 

 

Hele Mipo, nech si laskavě ty invektivy, nevím, proč tak hanlivě komolíš můj nick jen proto, že jsem si dovolil poznamenat, že Tebou postované fotky hodinek s vyznačenými katalogovými čísly, které jsi sem tak pracně vložil (to nemyslím nijak posměšně), nejsou totožné s těmi, které má původní tazatel.

 

Chlapi - drink in peace, please.

Taky mám ze svých návštěv Eltonu nějaké listy a něco jako katalogy. Není to kompletní. Jeden kus jsem ti JR posílal ke tvým hodinkám. To, co Mipo postnul, sice není úplně to ono, ale je to průkazný obrázek originality Eltonu a o to šlo. Tak proč si kazit den?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O hodinkách již nic, ale ještě stojí za poslání podrobnější povídání co to byl Prim s.r.o. - z třetí stránky katalogu co jen mám. Tak například kdo pojede až do Irska, může tam narazit na podobné Primky, pokud se "dožily" dneška  :)

post-19465-0-22885900-1541513064_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...