Přejít na obsah

Breitlingy z nalezeného lupu


VojtaJ

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Dnes proběhla na Seznamu zpráva, že zloděj a vrah dovedl policii ke skrýši se svým lupem za posledních X let. Mezi nalezenými cennostmi byly i tyto Breitlingy, které byly u článku vyfocené. Znalec je prý ocenil na 40 000,- s tím, že jejich původní cena mohla být až 500 000,-

Nejsem sice v tomto oboru ještě takový znalec, ale podle mne to nemá s Breitlingy nic společného. Za prvé jsem nikde nenašel ani zmínku o modelu, který by měl zároveň logáro a kompasovou lunetu a za druhé, nějak mi neštimuje ten příšerný tah. Když tak mne opravte, kdybych  se mýlil, ale podle mne se pan policejní znalec poněkud nevyzná...

post-39962-0-09090900-1541585538_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to model B-2 z kolekce Professional - více info dohledám až se dostanu k PC. Cena je kolem 50-80K.

 

EDIT: jinak jsou asi oleštěné, proto ten tah vypadá "ocucaně".

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál to určitě bude, dělaly se dva modely, jeden s plastickým logem, to je tento, druhý pak s tištěným, jako na Herculesech. Ta fotka je dost bídná, ale zdá se to být origo, jestli jsou s papírama, tak cena může být vyšší, jestli ne tak to odhadnul dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem znalec Breitlingu, ale vypadá to jako model A42362. Posouzení nechám na povolanějších.

Jinak jsem se s kamarádem, mlčícím členem, vsadil, že se tady ta zpráva o nalezených Breitlích objeví na různých místech aspoň 3x. Tak ještě jednou a vyhrál jsem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem znalec Breitlingu, ale vypadá to jako model A42362. Posouzení nechám na povolanějších.

Jinak jsem se s kamarádem, mlčícím členem, vsadil, že se tady ta zpráva o nalezených Breitlích objeví na různých místech aspoň 3x. Tak ještě jednou a vyhrál jsem:)

 

Držím palce ať to vyjde s trojkou, mně tahle zpráva za založení nového vlákna nestála, ale i tak je nové vlákno tady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znalci se specializací na hodinky jsou v republice 3

edit: myslím znalci ve smysli Zákona o znalcích a tlumočnících, jinak "znalců" jsou desítky, vč. mnoha zde na fóru

 

Jestli jsou na podobne urovni jako "znalci" ("s kulatym razitkem"), na useku zbrani a streliva, tak to potes :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jedním z nich je Hovorka, ten od primek

 

o znalcích se specializací na zbraně toho moc nevím, vlastně nic, ani z doslechu

budu rád když něco napíšeš, klidně do SZ

 

já bych se mohl rozpovídat o znalcích z oboru ekonomika se specializací ceny nemovitostí - ale teď nemám moc psavou náladu, tak třeba později

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi nechce to datlit z mobilu. Jedna perlicka za vsechny. Podle znalce se do "originalniho" zasobniku u Glocka 17 vejde 20 naboju. Kdyz sem sem mu oponoval, at je tam teda zkusi nacpat, tak to presel "opovrzlivym mlcenim".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...