Přejít na obsah

Hodinky k jubileu...pro mě ;-)


Doporučené příspěvky

Zdar pánové, už nějaký týden řeším dilema...dostal jsem za úkol si vybrat nějaké hodiny ke svým ´´hranatým´´ 40tinám :-) Pro někoho možná jednoduchá věc, pro mě už trochu míň...Nejdřív jsem myslel na něco vintážního, což mám rád, ale nový budou pro takovou příležitost lepší...

Takže, teď bych to asi viděl na nějaký divery (ikdyž chrona nejsou zakázaný), automaty nejlíp s GMT, ani hitech quartz by nevadil, min 40mm a na tahu/meshi...

Můj největší favorit, po kterém již delší dobu pošilhávám je Dreadnought Voyager prs-21, nástupce úspěšné limitky prs-2 od Timefactors

http://www.timefactors.com/dreadnought.htm

No, favorita bych měl :-) ale... budu určitě rád za jiné alternativy, které vás napadnou v podobné cenové hladině (cca 30k)

Ať  mám nad čím přemýšlet.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az se znova narodim, tak si koupim modry baterkovy vlnky.

Pak tady poslu nekoho do p....... a dostanu dozivotniho banana.

Po komunite se mi stejskat nebude, pac mam cislo na ypouse, kerej tady bude vjecne a bude mi referovat, co se tady deje.

A budu maksimalne spokojenej panchart!

Je treba mit cil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně považuju jako památeční spíše oblekovky, ideálně s manuálním nátahem. Čistě náhodou, kdybys netrval na potápkách, mrkni na Stowa Antea KS nebo Junghans Meister Handaufzugs modrým cifrem, tímto směrem se za dva roky vydám já.

 

No, a když zůstaneme u toho, co chceš, tak za mě Longines Hydroconquest (taková potápková klasika v této cenové relaci) nebo Longines Conquest L3.687.4.99.6 (GMT).

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, koupit si k jubileu Steinhart, to už si rovnou může připít Savem. Ty Orisky jsou fajn.

Já to vidím podobně, obecně ani ty Dreadnaughty mi moc nesedí k jubileu. Ohledně oblekovek souhlasím že asi k jubileu sedí lépe ale pokud je nenosíš často tak ti budou platný jak mrtvýmu zimník a nic v tédle cenové kategorii pravděpodobně časem nahoru neporoste takže za mě koupit pěkný hodinky které budou dělat ještě za 10 let parádu na ruce a ne co bude hřát ponožky v šuplíku. K tomu mi sedí třeba ty zmíněné Oris 65 nebo z větších a moderněji pojetých Oris Aquis. Seiko je samozřejmě vždy dobrá volba, občas se tu objeví Seiko Marinemaster lehce nad 30, vpodstatě strojek z GS a jinak hodně vymakané hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam uz snad vice jak rok Oris 65 ve verzi 42mm (plasticke indexy, prodavaji se nove i ve vel. 40mm a 36mm, vcetne vyberu varianty ocel/bronz). Pres jiste mouchy (ktere najdes snad skoro na vsech hodinkach), jsem s nimi moc spokojeny.. Daji se sehnat od AD kolem 38 litru na tahu s 3 letou zarukou. Moc povedena je i varianta 40mm, kde se cenove klidne dostanes na 33 tisic, kdyz tedy ozelis tah a vezmes je na Natu, kuzi, gume (btw. preklapecka u Nata je peckova). 

Oris retro umi, kolem 30 sezenes jeste take Big Crown Pointer Date (40mm) na kuzi, pripadne Chronoris date (39mm) s cenou uz ale ke 40 tis. U tech Pointeru ted vysla limitka Movember.. Rozhodne nejpovedenejsi varianta z prodavanych, ale cenove uz to bohuzel vychazi hodne desive.. :)

Oris-Divers-Sixty-Five-Bi-Colour-2.jpg

nbgbUha.jpgoris-divers-automatic-blue-dial-mens-wat

23660_0175477414064-0752064_horizontale.

 

21247_01%20733%207737%204053-07%205%2019

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za všechny vaše vstupy pánové, nic proti ale oblekovky jdou mimo mě ;-) oblek jsem neměl ani když jsem se ženil...

Jsem spíš na tooly a divery, takže z toho co tu padlo kouknu ještě na Squale ten dělal v minulosti fajn potápky a pak Orisky ty jsou taky dost zajímavý a spíš by mě bralo něco z Aquis řady, jen s GMT to už leze dost nahoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Zdar pánové, už nějaký týden řeším dilema...dostal jsem za úkol si vybrat nějaké hodiny ke svým ´´hranatým´´ 40tinám :-) Pro někoho možná jednoduchá věc, pro mě už trochu míň...Nejdřív jsem myslel na něco vintážního, což mám rád, ale nový budou pro takovou příležitost lepší...

Takže, teď bych to asi viděl na nějaký divery (ikdyž chrona nejsou zakázaný), automaty nejlíp s GMT, ani hitech quartz by nevadil, min 40mm a na tahu/meshi...

Můj největší favorit, po kterém již delší dobu pošilhávám je Dreadnought Voyager prs-21, nástupce úspěšné limitky prs-2 od Timefactors

http://www.timefactors.com/dreadnought.htm

No, favorita bych měl :-) ale... budu určitě rád za jiné alternativy, které vás napadnou v podobné cenové hladině (cca 30k)

Ať mám nad čím přemýšlet.

Díky moc

Nech si udelat nejakou renovaci na miru, treba v Eltonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za všechny vaše vstupy pánové, nic proti ale oblekovky jdou mimo mě ;-) oblek jsem neměl ani když jsem se ženil...

Jsem spíš na tooly a divery, takže z toho co tu padlo kouknu ještě na Squale ten dělal v minulosti fajn potápky a pak Orisky ty jsou taky dost zajímavý a spíš by mě bralo něco z Aquis řady, jen s GMT to už leze dost nahoru...

Tak potápky by měly být jednoduché bez GMT max s datumem. případně mi přijdou jako pěkné hodinky v této cenové relaci Sinny, jmenovitě 104ky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jeste ty Bally? Bohuzel jsem je nikdy nemel v ruce, ale nejakych problemu s kvalitou bych se neobaval.. Vypadaji super a jsou odolne proti narazu, magnetickemu poli, dobra WR a hlavne sviti furt..  :flex:  Ted jsou v akci na vyber 3 modely ve vel 40-43mm u kazdeho.. S postou a pripadnym DPH se vejdes v poho kolem 30 tisic. Sinny jsou taktez fajn! Pripadne 33 tis. z CZ distribuce Alpiny GMT.. Taky nadhernej kousek.. 

 

alpina-startimer-pilot-heritage-automati

 

maxresdefault.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...