Přejít na obsah

Jaké Ball máte právě na ruce?


krtenek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 639
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Se me pan vedouci ptal, jaktoze jsem zatim jedinej kdo tam ty zlevneny Bally nakupuje, kdyz jsem posledne sliboval naval z chronomagu - tak se zmin:)

 

Zmínil jsem se, když jsme mluvili o těch Hydrocarbonech. On pak povídal, že jsi tam byl dnes znovu, tak jsem říkal, že i ten Tvůj dnešní úlovek už jsem na fotce viděl. :)

Jinak GMT by na ruce seděly dobře, vypadají fajn, ale něco tomu chybělo. Já jsem holt spíše na ty "toolovější" hodinky. Hydrocarbony, které tam jsou, mají holt to nešťastné rozhozené day/date. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Ostrave raci na slusnaka. Jako dobry to je, ale kdyby tomu fungoval samonatah, bylo by to snad jeste lepsi.. ke cti mi neslouzi, ze jsem si na prodejne tech vibraci od rotoru vsiml a nic nerekl:)

attachicon.gif 7D345E5E-F0FC-42C5-913B-439E590D512F.jpeg

U novejch hodinek? No to je radost :-(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Matiku, u novejch hodinek je to prave v pohode, pac ti to hned vemou do reklamace..

Jinak na ruce zalesacky Bally, co jinyho. Akorat mam takovej dojem, ze jsem se prevcirem nemel uplne priblizovat k tomu magnetu v IQ parku v Liberci:)

attachicon.gif 191E2388-B847-4D84-B7C5-08A60CC93E6E.jpeg

Jo, to je mi jasný s reklamací. Spíš mě udivilo, že rovnou z krabice nefungují, jak mají. Stran magnetu - kdysi mi vrtalo hlavou, jak je možný, že hodinky, který jsou trvale velmi přesný (quartz precidrive) najednou mají z ničeho nic šílenou odchylku. Pak jsem si to začal spojovat s vařením. Říkal jsem si, sakra, že by ta vteřina horka, když něco vytahuju z trouby, měla vliv? To je přece blbost.... A pak jsem si to uvědomil: chňapky!- protože jsem levák -hodinky na pravé -, tak velkej magnet, kterej je ve chňapce všitej, ležel při akci s chňapkou přímo na sklíčku hodinek a rozhasil je třeba o 20 sekund. Člověk s hodinkama na levé by byl asi ok, protože by měl ty magnety dole, na straně spony. Strašná hovadina, ale chvilku mi to trvalo tu ?záhadu? rozlousknout :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadaji super, jsem zvedavy na dojmy.

Je to mozna fotkou, ty rucky na me pusobi trochu plechovite a pak ty konce nozek od pouzdra nemusely byt lestene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...