Přejít na obsah

Jaké Ball máte právě na ruce?


krtenek

Doporučené příspěvky

Pokud by byly na výběr tyhle dvoje hodinky, tak bych šel  do těch Ballů, pokud se týče vzhledu a zpracování. Je tam klasická eta, co  jsem četl bývá dost slušně poladěná do přesnosti. V Balladách je co  jsem se koukal powermatic strojek, kterej má rezervu chodu 80 hodin, což je zhruba dvojnásobek. Ale zas je snížená frekvence chodu, tak vteřinovka poběží méně plynule, komplikovanější servis, anžto jsou tam atypický díly, které budou běžně blbě k sehnání krom AD, a s tím regulátorem přesnosti se taky hůř manipuluje. Tak jde o to, jaké máš priority.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 647
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Honzo, prosím ťa, ak tú ochranu korunky otvoríš zatlačením malého čudlíka, dá sa potom pretáčať do oboch strán = smerom nad korunku/pod korunku, alebo len jedným z tých smerov? Edit: myslím na prípad nastavovania času a pod. ak ich nemáš na ruke.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jakýho je máš roku?

 

2010

 

Honzo, prosím ťa, ak tú ochranu korunky otvoríš zatlačením malého čudlíka, dá sa potom pretáčať do oboch strán = smerom nad korunku/pod korunku, alebo len jedným z tých smerov? Edit: myslím na prípad nastavovania času a pod. ak ich nemáš na ruke.

 

Ochrana se odklápí jen směrem nahoru / od ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neporovnám nic. Poločas rozpadu je okolo třinácti let, takže  by se po tu dobu neměk měnit. Mám je šest let a nic nepozoruji.

Díky za info, zajímala mě reálná zkušenost s tritiem...někde se uvádí, že už po cca 7 letech to může klesnou na polovinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...