Přejít na obsah

Christie's podělávka


VintageLover

Doporučené příspěvky

BTW přišel mi mail z Christie's and CK2915 - mimochodem jsem jim dotaz posílal před aukcí...Takže z toho pěkně alibisticky vybruslili, určitě mi je poslat mohli. Na druhou stranu se dají pochopit časová pásma.

 

Dear Mr. XY,

 

Thank you for your interest in Christie?s Watches Sale. As the auction has concluded, we are no longer avalibale to provide additional images.

 

Do let us know if we may be of any further assistance and thank you for your interest in Christie?s.

 

Kind Regards,

 

Diana Maddison

 

Client Service Representative
Christie's Client Service 
??????????? 
CHRISTIE'S

New York +1 212 636 2000 

London     +44 (0) 20 7839 9060

Email:  info@christies.com

 

IMPORTANT NOTICE:

As of 1 November, Christie?s is collecting sales tax, as per applicable law, in the following states: 
AL, CA, CO, FL, HI, IL, IN, KY, MA, MD, ME, MI, MN, NC, NJ, NY, OK, PA, RI, TX, VT, WA, and WI. 
For additional information regarding tax policies, please inquire with Post Sale Services or consult an independent tax advisor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to přijde jako veliký vojeb!!!

Je to stejné jako kdybych prodával diamant ( šperk s diamantem) v kvalitě SI2 , Q a retuší to dostal na VVS , E

Rozdíl v ceně by byl reálně 300%

Někdo by si potom podle fotky řekl, ale jo dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ona už tohle v podstatě není aukce, kde by šlo skutečně o ty předměty, aleinvestiční burza. Komoditou jsou sběratelské předměty, kupující jsou jen investoři. Stav předmětů je nezajímá, stačí jim katalog a tabulková hodnota, za rok to zase prodají.

 

 

 Tak jestli ti tenhle výklad někdy spolkli třeba u soudu, myslím tím tvoji interpretaci  § 209, zákona č.40/2009 Sb. , tak jsou proti tobě Lžičař,  Sokol a spol. obyčejní přeskočpytlíci  :eek:

Upraveno uživatelem solitaire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi, potřebuju se před Vánocema zbavit jednoho kousku Patek Philippe Gala Tráva 2552,fakt dobrej model, cena je prodej v nouzi, chápeš, takže 8.000 USD na dobírku, ber to jako investici, že jo.

 

Foto přikládám, jééžíš, kousnul se mi photoshop nebo co jako, no neva, že jo  :goof: :

post-55269-0-91262700-1543968513_thumb.jpg

Upraveno uživatelem solitaire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...