Přejít na obsah

Dárek pro manželku do 20k


dawe009

Doporučené příspěvky

Ahojte,

blíží se Vánoce a chtěl bych tentokrát panímámě naježit nějaký hodinky. Jelikož v těchto vodách trochu tápu, zkusím požádat o pomoc někoho s širším rozhledem.

 

Požadavky MUST HAVE

- 35-40 mm

- kovový náramek

- SWISS nebo Germany (NE Citizen, Certina, Tissot)

- jednoduchý vzhled ciferníku, NE římské číslice

- spíše světlý cifr (bílý, stříbrný, perleťový..)

- placatý

- do 20k nový (CZ nebo EU)

 

Požadavky NICE TO HAVE

- automat (spíš kvůli mě než kvůli ní)

- safír by byl fajn

 

JE TO JEDNO

- datum či další komplikace

- průhled

 

Moje tipy:

- Mido Commander

- Hamilton Intra matic

- Junghans Max Bill

 

Budu moc rád jak za doporučení / odstřelení něčeho z mého výběru, případně i tipy, kde koupit, tak i vaše návrhy a nápady na to, co jsem neobjevil a stojí to za to.

 

Díky předem za plodné příspěvky a pomoc.

post-2894-0-49767500-1541968034_thumb.jpeg

post-2894-0-70861600-1541968045_thumb.jpeg

post-2894-0-39677500-1541968059_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě ty Junghansy. Krásný, čistý, elegantní. Na ženskou ruku imo jak dělaný.

Snad jen že nemaj tah a mesh nemusí každému sedět. No já bych do nich přesto šel.

 

Krom toho třeba něco od Mondaine. Ačkoliv budget máš do vyšší ligy, mě se ten simple nádražácký styl líbí.

https://www.hodinky.cz/mondaine/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxel: Dík za názor. Ty Mondaine jsem taky koukal..ale nějak se mi moc nelibilo zpracování..ale jsou to hodinky za sedmicku taky.. Ještě to zvážím.

Diablo: Díkes, nevypadaj zle, ale Wardy ne. Já měl za to, že jsou to angláni..a ono swiss made, to jsem ani nevěděl. Každopádně to manželce nikdy nevysvětlím. Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, super nápady. Jen ty jednoručky..na tom nepoznám čas ani já, natož paní..ale maj i víceručkový..

Díkes. Zatím vedou Junghans Max Bill, ale finále to není. Longines i Rado je dobrej nápad. Do výběru už zařazuju i tmavý cifr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MeisterSinger má u "levnějších" modelů pouzdra nepříliš pěkně zpracovaná. Respektive tvarově co nejsnadněji vyrobitelná a celkově se mi na to dobře nekouká. Tady se imho musí bohužel s cenou dost přitlačit.

 

Do 20k a pro ženskou za mě také ty Junghans. A zůstal bych u toho světlého cifru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...