Přejít na obsah

Fotka

P: IWC Mark XVIII Petit Prince

IWC Mark XVIII le petit prince 40mm ocelový tah modrý ciferník pilot

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 15.listopad.2018 - 23:03

Protože mám možnost postoupit na další level, nabízím k prodeji IWC Mark XVIII Le Petit Prince, ref. IW327014. Vyhrazuji si právo prodej ukončit, když se cíl mého zájmu prodá.

Hodinky jsem kupoval v dubnu 2018 u AD v EU, takže je k nim plné balení (krabice) a záruční karta a jsou ještě skoro rok a půl v záruce. Kupoval jsem záměrně verzi s ocelovým náramkem, který je prostě nádherný, efektně se na něm střídají leštěné a broušené články a má perfektní mikroregulaci ve sponě a který by samostatně stál výrazně přes 30tis Kč.

Hodinky jsou ve výborném stavu, našel jsem jednu šmouhu na sponě tahu od kancl divingu, sklo je bez poskvrny.

Pár technických dat – průměr 40mm, výška 11mm, stroj upravená IWC ETA 2892, vodotěsnost 6 ATM, anti magnetická vnitřní železná schránka kolem strojku, ciferník je modrý se "sunburst" efektem, který se doslova mění podle osvětlení, je pořád na co se dívat. Hodinky jdou velmi přesně, v rámci chronometer specifikace.

A teď k ceně – nejnižší cena hodinek ve verzi na tahu na Chrono24 v rámci EU je cca 108 tis Kč. Nabízím je za cenu 90.000 Kč, při rychlém jednání dokážu slevit.

Při prodeji výrazně preferuji osobní předání v Praze a širokém okolí. Ale v případě vážného zájmu se můžeme domluvit i na poště. V každém případě je káva/pivo/limo/poštovné na mě.

Přidávám pár vlastních fotek (bohužel jen mobilovky se špatným světlem) a pár fotek ze stránek IWC, které mnohem lépe ukazují nádhernou barvu a strukturu ciferníku.

Přiložený soubor (y)

#2 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 19.listopad.2018 - 13:52

Prodáno, děkuji kupujícímu za příkladný obchod a chronomagu za prostor.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:IWC, Mark XVIII, le petit prince, 40mm, ocelový tah, modrý ciferník, pilot