Přejít na obsah

Kdo a kde vyrábí Steinhart ?


solitaire

Doporučené příspěvky

Asi někomu zamotám hlavu, ale už je s přehledem po 22 hod, děti už spí a dědečkové a babičky ještě nevstávají... Takže sem postnu pár screenshotů...

 

Abychom si , hned na začátku rozumněli : jsem obdivovatel německých válečných hodinek Fl 23883 atd., jsem obdivovatel kvality německé hodinařiny a německého fortelu a pracovitosti vůbec. To co nabízí Steinhart, Laco, Archimede, Stowa atd atd je moje krevní skupina. Mám i švýcarské hodinky a Švýcarsko a jejich produkce je pro mne Mekkou horologie! 

 

Přesto si myslím, že spoustu z vás překvapí to co uvidí níže, spoustu také ovšem ne. 

 

Takže prosím, no komment  :

post-55269-0-58026500-1542504038_thumb.png

post-55269-0-33082100-1542504087_thumb.png

post-55269-0-67079400-1542504127_thumb.png

post-55269-0-52374200-1542504179_thumb.png

post-55269-0-83884400-1542504225_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Tohle je úplně zbytečně založené vlákno. Všichni přece vědí, že číňani vyrábí hodinky všech světových značek. Možná bys udělal líp, kdybys šel spát s dětmi už před 22 hodinou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Kdysi, kdyz kubson zacinal s touhle znackou, tak tu probehlo, ze hodinky Ocean One dela pro Steinhart firmy Revue Thommen. Jak je to u ostatnich modelu, nevim... Ale minimalne kubson by vedet mel a mohl by sdelit, pokud to neni obchodni tajemstvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Axeli, zjevně jsi nepochopil o čem to je. Nepotřebuju nic trolit nebo co , ani se pokoušet o nějaký flame nebo co, ani mě nezajímá co to znamená, nežiju na netu. Ani sem nebudu postovat obdobné fotky s adresou producenta ve mzdě třeba s krásným A na korunce, cenou pod 60USD a prodejkou v Čechách přes 40 tisíc korun. To mám zcela upřímně na háku, jen si myslím, že na pohádky jsme už velcí a namáčet rohlík do takových blábolů, jaký si výmýšlejí "výrobci" a opíjet s ním dospělý lidi je přes čáru... Jestli se stydí, za to, že si tu výrobu někde objednají a omlouvají tím studem ty kecy okolo.... Tak to sorry, neprodávají to v hračkářství dětem, ale za kurva těžký prachy dospělým lidem. 

 

Je mi ukradený, kde to je vyrobený Axeli, co mi ale vadí je to, že mi někdo sere na hlavu...

 

Jo, jdu spát. Dobrou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě by to třeba zajímalo, kde se Stainy, resp. jejich komponenty dělaj. Tuhle jsem si je prohlížel zas a říkal jsem si, kde ty pouzdra dělaj, samozřejmě že Čína se nabízí. Nepátral jsem po tom, natolik jsem to zas vědět nepotřeboval, ale kdyby se tady našly relevantní informace, bez jakejchkoliv zbytečnejch emocí, jenom suchý fakta, se kterýma ať si pak naloží každej, jak chce, bylo by to fajn. Jistě už po tom někdo pátral, nebo se někde dozvěděl, páč se o tu firmu víc zajímá. Začátek vlákna je pravda trochu nešťastnej, ale zas to téma mi špatný vůbec nepřijde. A jestli to tu už někde je, tak sorry, fakt jsem po tom tak urputně nepátral, nějak mi to za ten čas zatím nestálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Axeli, zjevně jsi nepochopil o čem to je. Nepotřebuju nic trolit nebo co , ani se pokoušet o nějaký flame nebo co, ani mě nezajímá co to znamená, nežiju na netu. Ani sem nebudu postovat obdobné fotky s adresou producenta ve mzdě třeba s krásným A na korunce, cenou pod 60USD a prodejkou v Čechách přes 40 tisíc korun. To mám zcela upřímně na háku, jen si myslím, že na pohádky jsme už velcí a namáčet rohlík do takových blábolů, jaký si výmýšlejí "výrobci" a opíjet s ním dospělý lidi je přes čáru... Jestli se stydí, za to, že si tu výrobu někde objednají a omlouvají tím studem ty kecy okolo.... Tak to sorry, neprodávají to v hračkářství dětem, ale za kurva těžký prachy dospělým lidem. 

 

Je mi ukradený, kde to je vyrobený Axeli, co mi ale vadí je to, že mi někdo sere na hlavu...

 

Jo, jdu spát. Dobrou 

 

Tvuj post je jak noseni drivi do lesa.. Proste nic noveho... Nikdo neceka, ze u swiss hodinek s nejnizsi cenou se bude komplet vyroba odehravat nekde ve Svycarsku.. Tak naivni tu asi nikdo neni. Na kolik ten ci onen vyrobce/manufaktura  vyuziva dodavatele z levnejsich krajin, to muzeme jen hadat, spekulovat.. Hlavni ambici Tveho postu je rozdmychat zbytecne emoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...