Přejít na obsah

Kdo a kde vyrábí Steinhart ?


solitaire

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Steinhart má uvedeno "Swiss made", což dle současné švýcarské hodinářské "legislativy" znamená, že 50 % nákladů se proinvestuje ve Švýcarsku. Vzdor tomu, je zde na fóru veden jako German made, což moc nechápu a možná by to stálo za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak, Švýcar to za půlku jenom zabalí + teda pulka ceny swiss strojku. I ta krabička bude čínská a lepí ji Číňan. No hele možná i ten strojek, Číňan ho vyrobí, pošle Švýcarovi, kterej ho zabalí a pošle Číňanovi, Číňan pošle hodinky a krabičku a Švýcar je zabalí a Swiss Made je na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steinhart má uvedeno "Swiss made", což dle současné švýcarské hodinářské "legislativy" znamená, že 50 % nákladů se proinvestuje ve Švýcarsku. Vzdor tomu, je zde na fóru veden jako German made, což moc nechápu a možná by to stálo za vysvětlení.

 

Hodně zastaralá definice. Neplatná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok protože mam v cine agenta necham mu naspecifikovat toto

 

https://m.alibaba.com/product/60446137260/Geneva-Military-pilot-army-style-aviator.html?spm=a2706.7835515.0.0.7ce53c20w9Hes6

 

Safir,DLC, automaty chrono. Kozeny pasek prosivany. Protoze akceptují vzorky, zkusime z nich neco vylomit.

 

Uvidime jakou nabidnou cenu a podminky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky od nich mam a mam je rad. Marne trochu premyslim, co mi ma tohle vlakno vlastne sdelit? Ale mam to tezky, dnes mi to hur premysli.

Az bude mit zakladatel trochu casu, prosim ho o osvetleni. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta definice swiss made mě vyděsila, to skutečně bude stačit smontovat čínské kmponenty ve Švýcarsku a mít ve Švýcarsku kancelář a bylo by. Já myslel že je nutné mít vyrobeno 50% komponentů a finální montáž ve Švýcarsku, to tvrdí Wikipedie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...