Přejít na obsah

The Urban Gentry Channel


Melly

Doporučené příspěvky

Čágo,

 

sleduje tu někdo na YT Urban Gentry kanál? Nikdě jsem to tu nezaznamenal, tak jsem si říkal, že se podělím.

 

https://www.youtube.com/user/theurbangentry/featured

 

TGV dělá zajímavá videa: Recenze všech možných hodinek všech cenových kategorií, žebříčky typu "top 10 hodinek do XY $" a další žebříčky týkající se nejen hodinek. Kanál sleduji už asi dva roky, souhlasím s jeho filozofií ohledně hodinek a názory.

 

Pokud někdo sledujete nějaké další zajímavé kanály (třeba Federico Talks Watches atd.), rád se přiučím.

 

H.

 

PS: Sleduju i skupinu na IG a FB, jsou tam občas pěkné fotky watchů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Čau,

 

sleduju taky cca tři roky. Příjemně se na něj dívá a musím říct, že mě docela dost ovlivnil (jinak bych kdysi zůstal u Casií za pár stovek a neutrácel za další hodinky :-))

 

Ještě sleduju Just One More Watch - pokud vás zajímaj microbrandy, tak on recenzuje v podstatě jenom je. A videa přibývají docela často...

Upraveno uživatelem Mr. Igelit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho sledujem (občas) tiež a aj ďalších, ktorí recenzujú hodinky napr. Average Bros, Bruce Williams, Random Rob, Watch it all about alebo Take Time. Ale priznám sa, že nesledujem každé ich video, ale raz za čas si pozriem, ktoré hodinky zrecenzovali a pozriem si len tie čo ma zaujmú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky moc dalších zatím nesleduju. Tristano má fakt velmi dobrou angličtinu a vždycky při review vykládá historii modelů/značek, zkrátka člověk se tam i něco naučí.

 

A taky jsem už několikrát získal inspiraci i mimo hodinky - různé vybavení, oblečení, atd. Např. taktické polo triko, i vlastně nůž, propisky Parker Jotter... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TUG kanál znám tak 2 roky, ale dávám přednost vyšší kvalitě obsahu a inteligentnějšímu projevu archieluxury kanálu  :yucky:

Krom toho youtune je plný parádních "hodino" kanálů. Angličtina, němčina, italština, francouzština, na výběr je toho hodně.

Upraveno uživatelem Michael Psy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju ten kanál! Hlavně jeho přístup a pohled na ?hodinkové snobství?. Mám rád i jeho ?featy? s Frederico Talks watches, na toho taky občas koukám. A když mám naopak náladu kouknout na ?hodinkové snobství?, tak dávám CRM jewelers - je to taková taková ?Miami Watch game?, ale z nějakýho důvodu je mi ten týpek sympatickej. Pak klasika jako Hodinkee a x dalších, co mám v oblíbených..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeho pohled na hodinkové snobství je super. A nutno si sáhnout do svědomí. Byť ne moc a často, někdy jsem asi trochu hodinkový snob byl. :-)

 

Nějaké ty další kanály musím také zkusit. :-)

Ale mrkni na ty CRM, prvně se to zdá jako největší Watch snoberry co muže byt, ale pak když vidíš, jak tam týpek někdy naloží některým modelům, tak pokývu hlavou a řeknu si jen - ?prostě jinej oddíl?. To je tam samý PP, AP, RM, fullgold, atd. Upraveno uživatelem MKR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, ve finale je to muj problem, ze je to pro me malo, a to me koneckoncu stve. Taky nosim traktory, i kdyz jsou mi mensi....porad je tam to ale. Jen by bylo fajn, kdyby v podobnym rozsahu nekdy zabrousil i na jiny prumery, i kdyz ony se asi v podobnych vodach nedelaji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, ve finale je to muj problem, ze je to pro me malo, a to me koneckoncu stve. Taky nosim traktory, i kdyz jsou mi mensi....porad je tam to ale. Jen by bylo fajn, kdyby v podobnym rozsahu nekdy zabrousil i na jiny prumery, i kdyz ony se asi v podobnych vodach nedelaji....

Tak jeho preference je pochopitelná. A k větším hodinkám zabrousí, např. když dělal reviem nových SMPc, který jsou 42 mm. Dá si je i na ruku, okomentuje, jak mu sedí a pak dodá, že na něj už je to moc velké. To mi přijde v pořádku. Preferenci menších hodinek bych ale neměl za zlé, kort u něj. Taky mám malou ruku a preferuji spíš menší. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Musím se připojit k oslavným komentářům. Po chvilce jsem si zvykl na jeho lehce extrovertní vystupování. Oceňuju jeho široký rozhled, smysl pro humor a skvělou angličtinu. Tuhle jsem sledoval nějaký díl, kde mluvil zajímavě o vývoji svého koníčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...