Přejít na obsah

Fuck multiple sclerosis aukce


Frantik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Když už tady jinak píšu kraviny, tak si tady odložím i něco podle mě hodnotného. kdyžtak to smažte. Je to instagramový příspěvek od holky, kterou jsem kdysi dávno potkal v nemocnici, kdy jsem si po triatlonovém závodě zablokoval rameno. kdyby jí tehdy nebylo 14 let, tak jsem se do ní strašlivě zamiloval :) Mimochodem neuvěřitelně hezká, chytrá a fajn holka, podle mého to tu celkem patří.... dala to veřejně a tedy myslím, že se na mě nebude případně zlobit ;) Svůj každoroční příspěvek té nadaci jsem poslal + jsem přihodil těch 1500,- co jsem slíbil tady. Jo a Franto díky, tak nějak Tě mám za to rád  :smile_anim:

post-22755-0-68732200-1544914498_thumb.png

post-22755-0-23409600-1544914504_thumb.jpg

post-22755-0-65198300-1544914510_thumb.jpg

post-22755-0-19515800-1544914518_thumb.jpg

post-22755-0-62350300-1544914523_thumb.jpg

post-22755-0-72874200-1544914530_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím se zeptat tady, snad to Frantovi nebude vadit. Mamka má stejnou diagnózu a teď si víceméně svépomocí a tvrdohlavostí vyběhala elektrický vozík od pojišťovny. Což je super, ale aby to nebylo tak jednoduchý, tak jí teď samozřejmě chtějí vzít ten mechanický, který dostala také od pojišťovny.

Ten ale potřebuje na přemisťování po bytě, plus na cesty autem, kam ten elektrický nedáme.

Nevíte někdo, jestli na to má ta pojišťovna právo, případně neřešil jste to někdo? Třeba jestli je možný zpětný odkup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

měla by tam být x letá lhůta od chvíle kdy ten mechanický dostala, něco jako odpis. Pokud už ta doba uplynula, měl by být její. Pokud ne, musí se vrátit. Nikdy jsem o odkupu neslyšel, ale třeba to je pouze neznalost. 

 

Hodně štěstí!

 

S.

 

Zkusím se zeptat tady, snad to Frantovi nebude vadit. Mamka má stejnou diagnózu a teď si víceméně svépomocí a tvrdohlavostí vyběhala elektrický vozík od pojišťovny. Což je super, ale aby to nebylo tak jednoduchý, tak jí teď samozřejmě chtějí vzít ten mechanický, který dostala také od pojišťovny.

Ten ale potřebuje na přemisťování po bytě, plus na cesty autem, kam ten elektrický nedáme.

Nevíte někdo, jestli na to má ta pojišťovna právo, případně neřešil jste to někdo? Třeba jestli je možný zpětný odkup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím se zeptat tady, snad to Frantovi nebude vadit. Mamka má stejnou diagnózu a teď si víceméně svépomocí a tvrdohlavostí vyběhala elektrický vozík od pojišťovny. Což je super, ale aby to nebylo tak jednoduchý, tak jí teď samozřejmě chtějí vzít ten mechanický, který dostala také od pojišťovny.

Ten ale potřebuje na přemisťování po bytě, plus na cesty autem, kam ten elektrický nedáme.

Nevíte někdo, jestli na to má ta pojišťovna právo, případně neřešil jste to někdo? Třeba jestli je možný zpětný odkup.

A když ten vozík maminka potřebuje, tak se dá koupit i mimo pojišťovnu a ten jejich jim holt vrátit, když to jinak nejde, nebo je nějaký speciální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS obecne neprospiva spatna zivotosprava, stres, psychicke vypeti.. Presto ta holka se rozhodla pro medicinu, coz predstavuje enormni zatez pro dusi a telo i u zdraveho cloveka.. Konecne s tim koresponduje i jeji popis - po roce na skole se spustily nehezke ataky a loziska na mozku rostly jak houby po desti... Tohle se jen tezce chape.. Z textu to neni jasne, ale snad se na tu skolu vykaslala..

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, co ma delat, asi to, co ji bavi a naplnuje a hlavne prilis nestresuje.. Kamaradce RS vypukla prave behem mediny a velkeho vypeti. Medicinu nakonec uz dostudovala, ale znacne se to na ni podepsalo, vice to rozepisovat nechci.. Muj otec dostal psoriazu ( autoimunitni onemocneni) po vyhazovu z anatomie.. A znam dalsi kolem sebe, kteri studium zaplatili svym zdravim v podobe nejake autoimunity. Mnohdy i zdravi jedinci zobali prasky na uklidneni.. To jen pro dokresleni. I me nakonec dostihlo zdravi a skoncil jsem na operaci a 3 mesice mimo studium.. tehdy jsem volil take, jestli pokracovat nebo vzit rozum/ zdravi do hrsti a odejit. Volil jsem druhou variantu.. S RS bych nevahal ani minutu, ten diplom za to fakt nestoji ( jen muj nazor, kazdy to mame v hlave jinak nastaveno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, co ma delat, asi to, co ji bavi a naplnuje a hlavne prilis nestresuje.. Kamaradce RS vypukla prave behem mediny a velkeho vypeti. Medicinu nakonec uz dostudovala, ale znacne se to na ni podepsalo, vice to rozepisovat nechci.. Muj otec dostal psoriazu ( autoimunitni onemocneni) po vyhazovu z anatomie.. A znam dalsi kolem sebe, kteri studium zaplatili svym zdravim v podobe nejake autoimunity. Mnohdy i zdravi jedinci zobali prasky na uklidneni.. To jen pro dokresleni. I me nakonec dostihlo zdravi a skoncil jsem na operaci a 3 mesice mimo studium.. tehdy jsem volil take, jestli pokracovat nebo vzit rozum/ zdravi do hrsti a odejit. Volil jsem druhou variantu.. S RS bych nevahal ani minutu, ten diplom za to fakt nestoji ( jen muj nazor, kazdy to mame v hlave jinak nastaveno)

Nevím já bych psychicky nedal nedělat co mě baví. Taky mám s autoimunitní nemocí svoje zkušenosti. Teď jsem se vrátil k triatlonu a tělo zatím drží. Doktorka mě v tom podporuje, ale rs naštěstí nemám. Byť to moje taky není úplná sranda. Takže člověk bere imunosupresiva, kortikoidy... celkově asi 40 prášku týdne. Bio léčbu (čtěte cílenou chemo- pro ty co to neznají) zatím naštěstí nepotřebuji. Nejhorší byla ta strašná bolest, ospalost a nechuť na všechno než se přišlo na to co to je... dostal jsem se ze stavu, kdy jsem odplaval 3km v bazénu, šel do práce a večer ujel 100km na kole. No a za 14 dní už jsem nebyl schopný otočit klíčem v zámku...

Teď mi je občas z prášku blbě. Chodím často na krev. Přes týden nesmím pít,ale vlastně se mám fajn. Vím, že mě občas budou bolet klouby, budu mít trochu problém s tím mít děti a budu častěji nemocný a do 100 let tu nebudu. Když jsem to začal řešit, tak jsem měl nemožnou doktorku, která mi nikdy nic neřekla, jen ať hlavně nesporuji, nechodím na hory, najdu si co nejklidnejsi práci atd.. a dodala bohužel :) to byla kráva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...