Přejít na obsah

Omega AT vs. Omega Railmaster


Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

byl jsem rozhodnutý koupit Omega AT 220.12.41.21.01.001 ,ale po shlédnutí Omega Railmaster

220.12.40.20.01.001 jsem na vážkách.AT cal. 8900 ,průhled ,překlápěcí spona ,rezerva chodu 60 h.

Raimaster cal. 8806 ,pevné dno ,rezerva 55 h.Shodně WR 150 m ,šroubovací korunka ,rozměr

41 vs. 40 mm . Railmaster mně připadá usedlejší ,cif. neruší datumovka ,kterou nepotřebuji .Je

kvalitativní rozdíl v kalibrech ?

Díky za názory.

Student

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tušim, že 8806 má rychlopřeklápění data, ale třeba mě někdo opraví. 8900 to nemá určitě a upřímně mě to štvalo. Z fotek mi víc jedou AT, naživo mi přijdou mnohem lepší Railmastery, kupodivu.. chce si to osahat.

 AT mi už ale přijdou trochu nudný. Líbivý ale sou, to jo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem neměl svý necelej rok starý Metas PO s 8900 fejky, tak rychlopřeklápění rozhodně nemá :)

 Na kameny se vykašli..

Omega tomu rychlopřeklápení říká (koukal jsem na FAQ u Omegy). Je fakt, že po půl dvanáctý datum v okýnku lehce nakročí. Proces překlápění trvá podle popisu Omegy od 11:30 do 0:10.

Náhodou mam z neděle v mobilu jednu při cestě od tygra... asi sem si fotil hodinky :D

post-2655-0-84784300-1542706255_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, tak to čumim - já řikám rychlopřeklápění tomu co je na datejustech, během desetinky vteřiny cvak, hotovo a další desetinu předtim a potom datumovka hezky na střed..

 studente vem si je oboje do ruky a uvidíš. To dýnko je dobrý..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě Omeg jsem pár měl , jen z těch novějších kal. 2201,2500,8500 ,no a XXL jsem měl nejraději ,jednoduchost ,přehlednost ,jo zápěstí mám skoro 23 cm ,tak i ty velký orloje byly příjemný .Stroj nemá cenu hodnotit ,oba mají Metas .Asi zvítězí jednoduchost,

AT jsou už moc oblekovky a já jsem na outdoor .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracovní hodinky mám Certiny DS-1 chronometry ,šlapou fantasticky ,mají 40 mm a ani o nich nevím.Už jsem starší kolík ,

tak preferuji pohodlí ,a Omega je má srdcovka .Již oba moji dědové jim důvěřovali .Myslím ,že i celosvětový trend směřuje

spíš k menším hodinkám .Kdyby byly Omegy Tresor v oceli ,tak bych neváhal ,ale vše je o kompromisu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...