Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Poljot Chronograph 3133

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 petanprim

petanprim

Učedník

• Member_50
  • 108 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Prim,Orient,Poljot,Seiko

Publikováno 20.listopad.2018 - 12:50

Zdravím,jestli někdo poradí,na Blešáku jsem koupil krásne Poljoty se strojem 3133,teda nefunkční,bez korunky a hřýdelky na natahování a špatná setrvačka,(už jsem je poslal na opravu k hodináři,p.Sentenskému,má díly a už mi opravoval jedny poljoty),mají nádherný čistý ciferní,myslím že tam chybí luneta,nikdě jsem na netu stejné nenašel,nevím co to je za model...dík

Přiložený soubor (y)

#2 petanprim

petanprim

Učedník

• Member_50
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 20.listopad.2018 - 12:51

Ještě strojek

Přiložený soubor (y)

#3 odjinud

odjinud

Subham astu sarvadžagatam!

• Member_50
  • 5 049 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 20.listopad.2018 - 13:27

To je uz z ruske ery, kdy se tam v tom trochu fabriky placaly, jak u nas Prim, a na platforme 3133 vznikla rada vselijakych hodinek vyrabenych v pomerne malych seriich. Na WUS foru je vlakno Show your 3133 (nebo tak nejak) a tam asi budou.

Ja osobne mam spis 3133 spojeny s vojenskymi, resp. sportovnimi hodinkami, takze tyhle uhlazene civilni verze moc nemusim.
odjinud / fromelsewhere

Příspěvky postované po cca 22h (někdy i dříve:-) mohou být ovlivněny nadměrnou opilostí, za což se předem omlouvám. Není mým cílem nikoho urážet.

#4 colommbo

colommbo

stále na začátku...

• Member_50
  • 2 065 příspěvků(y)
  • Bydlí:v úrodném Polabí
  • Fanoušek značky:Omega - nejen na zápěstí, i na čtyřech kolech
    a taky původní Primky

Publikováno 20.listopad.2018 - 13:50

...bez...hřýdelky na natahování...

Hodinky zajímavý, ale tohle napsat chce už vopravdu velký koule, au, au, au, to bolí, to tolik bolí... :bangin:

Jestliže se člověk hádá s blbcem víc jak půl minuty, hádají se už dva blbci. Jan Werich

#5 petanprim

petanprim

Učedník

• Member_50
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 20.listopad.2018 - 14:06

Zdravím,jestli někdo poradí,na Blešáku jsem koupil krásne Poljoty se strojem 3133,teda nefunkční,bez korunky a hřídelky na natahování a špatná setrvačka,(už jsem je poslal na opravu k hodináři,p.Sentenskému,má díly a už mi opravoval jedny poljoty),mají nádherný čistý ciferní,myslím že tam chybí luneta,nikdě jsem na netu stejné nenašel,nevím co to je za model...dík

#6 petanprim

petanprim

Učedník

• Member_50
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 20.listopad.2018 - 14:09

Hodinky zajímavý, ale tohle napsat chce už vopravdu velký koule, au, au, au, to bolí, to tolik bolí... :bangin:

dík za opravu...to se někdy  stane.....

#7 mkshort

mkshort

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 314 příspěvků(y)
  • Bydlí:v bytě
  • Fanoušek značky:Něco speciálního, co v krámě nekoupíš...

Publikováno 21.listopad.2018 - 21:53

eBay je dobry hodinkovy facebook....zkus tam.
Přiložený soubor  IMG_5182.jpg   180,61K   14 Počet stažení

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aviator 42 mm 31681, Poljot Šturmanskije 3133 "Remkovky" exportní + taky jedny střibrné, Poljot Šturmanskije Automat, Poljot Automat "Aeroflot", Poljot Alarm, Raketa World Time, Vostok Amphibia: 17j 420 + 18j 090 + 21j 420, Slava Monster 2427, Ruhla digital, Prim Sport IGEN No date Chronomag LE 13/33, Prim Sport 2, Prim Diplomat, Prim Quartz, Prim 'malé dětské' (moje první hodinky)

...a v opětovném záchvatu digimanie po 30 letech: Электроника Б6-202, Электроника Б6-03 LED, Электроника Б6-02

#8 mkshort

mkshort

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 21.listopad.2018 - 21:59

Tady mi prijde, ze to muze byt i klon cifru a rucek z hodinek viz minule foto a pouzdra z tehle Moskva-Tokyo...
Přiložený soubor  IMG_5183.jpg   199,78K   12 Počet stažení

Aviator 42 mm 31681, Poljot Šturmanskije 3133 "Remkovky" exportní + taky jedny střibrné, Poljot Šturmanskije Automat, Poljot Automat "Aeroflot", Poljot Alarm, Raketa World Time, Vostok Amphibia: 17j 420 + 18j 090 + 21j 420, Slava Monster 2427, Ruhla digital, Prim Sport IGEN No date Chronomag LE 13/33, Prim Sport 2, Prim Diplomat, Prim Quartz, Prim 'malé dětské' (moje první hodinky)

...a v opětovném záchvatu digimanie po 30 letech: Электроника Б6-202, Электроника Б6-03 LED, Электроника Б6-02

#9 mkshort

mkshort

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 21.listopad.2018 - 22:13

...anebo
Přiložený soubor  IMG_5184.jpg   113,6K   11 Počet stažení

Tento příspěvek byl upraven od mkshort: 21.listopad.2018 - 22:15

#10 mkshort

mkshort

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 21.listopad.2018 - 23:09

Tak jsem jeste kouknul do ruska a hle:
Přiložený soubor  IMG_5186.jpg   133,37K   14 Počet stažení

#11 Snekofon

Snekofon

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 254 příspěvků(y)
  • Bydlí:Břeclav
  • Fanoušek značky:Vintage (Prim, Poljot, Citizen, Seiko, Elektronika)

Publikováno 21.listopad.2018 - 23:58

Díval jsem se do katalogu poljot ... přímo tento model jsem nenašel, cifr+ručky ano, pouzdro trochu jiné, ale předpokládám, že v divokých devadesatych bylo variant mnoho...btw. vždy když procházíme sovětské/ ruské katalogy, nedokážu pochopit, že mají v promo tiskopisech nafoceno tolik zmetkovych kusů....myšleno nevycentrovane číselník...přijde mne to moc i na ozraleho mužika

Reference: http://forum.chronom...on/?hl=snekofon

Prodej:

Koupím: Prim Sport Quartz - luneta http://forum.chronom...-quartz-luneta/

Aktuálně stavem: http://watch-collection.webnode.cz

#12 petanprim

petanprim

Učedník

• Member_50
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 22.listopad.2018 - 14:44

Super,za foto,já je nikde nenašel,a vypadá to že ta luneta bude asi nesehnatelná,je to hodně gýčové,už mám nějak vymyšlené jak to nahradím,až mi přijdou z opravy tak to tady pověsím,dík moc

#13 bithas

bithas

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 69 příspěvků(y)
  • Bydlí:Poruba
  • Fanoušek značky:Staré věci

Publikováno 22.listopad.2018 - 18:28

Se Sentenským přeji mnoho zdaru. První oprava na jedničku, ty další byly opravdu strastiplné. Je to zabiják.

#14 petanprim

petanprim

Učedník

• Member_50
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 23.prosinec.2018 - 17:40

Zdravím,tak že 1 Poljoty zatím ještě nemám opravené :sad01_anim: ,ale podařilo se mi koupi další Chronograph 3133,bouhžel bez zadního dýnka,zatím jsem tam nacvakl sklíčko,hodinky jsou jako že funkční,chrono nejde,a určitě by chtěly vyčistit,nevíte co to je za model,nenašel jsem je,dýnko asi nesehnatelné,předem moc dík

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  rus 1.jpg   82,91K   14 Počet stažení

#15 petanprim

petanprim

Učedník

• Member_50
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 23.prosinec.2018 - 17:42

Stroj je úžasnej,vypadá to pěkně,ale chtělo by to originál dýnko

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  rus 2.jpg   104,68K   13 Počet stažení

#16 petanprim

petanprim

Učedník

• Member_50
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 23.leden.2019 - 21:48

Tak po dvou měsících má už doma opravené Poljoty od p.Sentenského,mám z nich velkou radost,lunetu jsem dopasoval....všímavý jedinci určitě uhodnou z čeho jsem ji použil,osobně se mi to takhle líbí víc než originál luneta

Přiložený soubor (y)