Přejít na obsah

Hračky našeho dětství


leon

Doporučené příspěvky

já hračky žádný neměl .... nebyly prachy ..... tak to rodiče vyřešili šalamounsky ..... jako abych nebyl smutnej ..... mám to schovaný pro kluka ..... aby nebyl smutnej

Tohle nahani hrůzu ty psychadelicky klauni alá Pennywise To od Kinga.. brr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 232
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...skusim miernu raritku - magneticka kvizovka

Tohle pamatuju ve starší podobě, odhadem tak z padesátých let, jmenovalo se to "Ukaž, co umíš" a postavička hocha s kovovým ukazovátkem zobrazovala pionýra. Ale bylo to príma. :) Kloboučku hop! jsem hrával taky, k tomu ještě Mikádo (barevný plastový špejle, který se sbíraly se stolu a jiná se nesměla pohnout) a magnetickou (někde se psalo magickou) tabulku. A samosebou vláčky, H0 nebo TT... :rolleyes: A taky KULIČKY! :thumbsup_anim:

siwi:  Jo, to je přesně ta tabulka!

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já hračky žádný neměl .... nebyly prachy ..... tak to rodiče vyřešili šalamounsky ..... jako abych nebyl smutnej ..... mám to schovaný pro kluka ..... aby nebyl smutnej

 

Ty jo, pytel smíchu. Měl to spolužák, říkali jsme tomu chechtací pytlík a občas to pustili v nějaký hodině ve škole. Byl v tom nahranej smích Wericha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě si vzpomínám na bezva hračku dostavník z divokého západu. Bylo to balené v blistru, dostavník se čtyřspřežím, kočím a střelcem na střeše, dostavník a panďuláci byly z takové modré umělé hmoty, koně byly tuším černý a bílí. Nedávno jsem si na to vzpoměl a nikde na netu jsem nenašel ani fotku. Čert ví, kdo to vyráběl, ale myslím, že to bylo český.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Jinak jsem si ještě vzpomněl: Měl jsem nejdřív ty hasiče a tam bylo nářadí kovový (lopaty, sekera, krumpáč...), ale u toho safari už to bylo z plastu, až na ten klíč právě :-(

 

Ten safari MB jsem měl také a už se probíral ve vlákně modely, jsou i fotky, celkem nedávno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...