Přejít na obsah

OWG Club


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 244
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

NWG :-D 

asi taky zalozim "NWG Club", prave pro tyto pripady, at se muzou bejvali OWG vyplakat :-D

 

ale stejne neverim, ze nekdo takovy existuje, minimalne par nejakych dalsich kousku se kazdemu vali v supleti, ackoliv je nenosi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi zdálo být OWG nereálný. Dlouho jsem se držel na trojici, kterou jsem neustále postupně obměňoval a cizeloval. A hele, akorát teď mám výročí s jedněmi jedinými. 

post-17198-0-07790000-1542788739_thumb.jpg

Prostě ty ostatní šly z domu i s vrtičem. Ale že bych měl klid, to vůbec ne. Furt to se mnou šije, prodejní sekci prolejzám i v polospánku jako normální závislák. Jenomže o to těžší mám teď výběr potenciálních náhradnic, musely by trumfnout stávající ve všech ohlededech, (dobře, tak aspoň ve většině ohledů) a to je kurva těžký. Ve svý cenový takřka nemožný a i s dvoj-troj násobným budgetem furt těžko řešitelný. Protože jsou hodně skvělý. Asi jedinou malou výtku bych k nim měl, co se týče výšky. Milimetr dolů by udělal zázrak. Ale to se týká drtivý většiny kandidátů pro OWG a navíc mne vytáčí, že tenhle rozměr většina výrobců tají.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vám to tu tak nějak snižovat nebo znevažovat, definici OWG jsem nečetl ani přesně neslyšel, ale skalise bych tu asi i možná zkousl ( není nijak hodinkově nestálej ), ale honzo, ty a tady v tomhle vlákně? Víš  :lol2: , správného smajlíka jsem nenašel.

Sleduju rád tyhle vlákna, fakt hledám inspiraci pro své další definitivní, tak si mě nevšímejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi zdálo být OWG nereálný. Dlouho jsem se držel na trojici, kterou jsem neustále postupně obměňoval a cizeloval. A hele, akorát teď mám výročí s jedněmi jedinými. 

attachicon.gifDSC00838.JPG

Prostě ty ostatní šly z domu i s vrtičem. Ale že bych měl klid, to vůbec ne. Furt to se mnou šije, prodejní sekci prolejzám i v polospánku jako normální závislák. Jenomže o to těžší mám teď výběr potenciálních náhradnic, musely by trumfnout stávající ve všech ohlededech, (dobře, tak aspoň ve většině ohledů) a to je kurva těžký. Ve svý cenový takřka nemožný a i s dvoj-troj násobným budgetem furt těžko řešitelný. Protože jsou hodně skvělý. Asi jedinou malou výtku bych k nim měl, co se týče výšky. Milimetr dolů by udělal zázrak. Ale to se týká drtivý většiny kandidátů pro OWG a navíc mne vytáčí, že tenhle rozměr většina výrobců tají.

 

to to letí, občas se mi zasteskne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...