Přejít na obsah

Seiko SLA021 "nové MM"


Chumpus

Doporučené příspěvky

On už toho moc navíc není.  Jsou o necelý mm tlustší, já bych taky spíš dal přednost lunetě, která nemá malinko přečuhující rantl (někdo to trefně přirovnal k SKX), zejména, když se teď zájemci o keramiku dočkali. Lumibod mi taky trochu chybí, ale to by se asi poddalo. Že už tam není MARINEMASTER je dost škoda, ale o tom už se napsalo dost. Jsou celý takový ostřejší a malinko víc oblekovky/leštěnky než dřív, to se ale s keramikou a safírem nemohlo nestat. 

 

Možná jsou tam úplně malinkatý změny ve velikosti indexů a šířce vnitřní lunety, ciferník u nových působí opticky malinko menší, ale ten rozdíl je zanedbatelnej, určitě to není mínus.

 

Nejvíc škoda je nová guma - materiál sice pro mnoho lidí lepší, ale bez profilace, prostě guma jako třeba od želv. Přitom ten vafláč i na novějším materiálu umí (SLA025). Stará se sice určitě dá koupit, ale byla by lepší rovnou, o pár tisícovkách navíc nemluvě.

 

S prachama to je jak to je, v budoucnu se uvidí, kolik lidí dá v téhle cenové hladině už přednost něčemu jinému.

 

Určitě ale souhlasím, že facelift přežily a pokud mají všichni ti safíroví keramici jenom špetku sebeúcty (a volných osm pětěk), měli by se jít teď štandopéde zařadit do fronty.

 

Za sebe zatím důvod upgradovat nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitom ten vafláč i na novějším materiálu umí (SLA025).

 

Jen poznatek k materiálu řemenu SLA025 .

Po třech měsící co jsem je měl denně na ruce, ty pyramidy nemají špičky. Ale nosí se dobře

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipuju že asi určitě nepůjde. A i kdyby šla nasadit, tak bude utopené sklo..

 

Zdroj:

https://forums.watchuseek.com/f21/**new-upcoming-seiko-watches**-2393034-854.html#post47295329

"I?m still shocked about it being bumped up from 14.6mm to 15.4mm"

 

To mě teda taky překvapuje, vzhledem k tomu že výška je u mm300 nejkritizovanějších parametrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"I?m still shocked about it being bumped up from 14.6mm to 15.4mm"

 

To mě teda taky překvapuje, vzhledem k tomu že výška je u mm300 nejkritizovanějších parametrem.

 

To mě taky.. :)

Já mám v aktuální sestavě mm300 jako light oblekovky. Tak já apgrejdovat nemůžu, zhroutil by se mi koncept.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...